REKLAMA

 

REKLAMA
2020-07-17 11:27:29
Wojciech Staniec

Dariusz Molski poprowadzi Juranda Ciechanów

Nowym trenerem Juranda Ciechanów został Dariusz Molski.

Molski to doświadczony trener, który pracował m.in. w PGNiG Superlidze, a ostatnio prowadził Stal Gorzów. Teraz poprowadzi on Juranda Ciechanów. 

REKLAMA

Celem na nowy sezon jest utrzymanie w I lidze grupie C, a zespół z Mazowsza chce docelowo grać w I lidze centralnej. Umowa została podpisana na dwa lata, z opcją przedłużenia na kolejny sezon.

– W życiu bym się nie spodziewał, że losy piłki ręcznej mnie przywiodą do Ciechanowa. Bardzo się cieszę. To jest duże i przede wszystkim trudne wyzwanie. Cele postawione przede mną dają mi pełną mobilizację i dodatkowego kopa do pracy –  mówi trener Molski.

– Chcemy się rozwijać, chcemy iść ku czołowi pierwszej ligi, a w przyszłości może nawet Superligi. Mamy długoterminowy plan rozwoju drużyny seniorskiej – wyjaśnia prezes klubu Piotr Serbista.

Do sztabu szkoleniowego dołączy też Artur Nieścieruk, który będzie odpowiadał za analizę danych.

W klubie zostanie też Arkadiusz Chełmiński, który w poprzednim sezonie prowadził Juranda, ale jego rola nie jest jeszcze znana. - To zasłużona postać dla Juranda i UKS Nike Ciechanów. Będę z nim rozmawiał. Chcę, żeby nadal z nami współpracował. Ustalimy na jakiej płaszczyźnie i w odpowiednim czasie o tym poinformujemy - mówi prezes Serbista.

źródło i fot. jurandciechanow.pl:
Zobacz więcej: