2017-01-17 20:00:00
Adam Kapuscinski

Niesamowita sytuacja! Argentyna w jednej połowie rzuciła tylko dwie bramki

Zespół z Argentyny w pierwszej części rzucił... dwie bramki, oglądaliśmy więc w pewnym sensie wyjątkowe widowisko. Katar pewnie zwyciężył, natomiast Argentyńczycy pozostają z zerowym dorobkiem punktowym.

Szeroki opis pierwszej połowy? Sytuacja jak w kalejdoskopie? Rozpływanie się nad techniczną Argentyną i silnym Katarem? Pierwsza połowa skończyła się wynikiem... 9:2. To był bez wątpliwości najgorszy mecz mistrzostw jak dotąd i ciężko będzie przebić to już do końca trwania imprezy. Gra wyglądała delikatnie mówiąc słabo.

Druga cześć rozpoczęła się tak samo jak pierwsza... mozolne tempo, seria nieprzygotowanych rzutów i oczywiście mało bramek. Na szczęście choć na chwilę zawodnicy z Południowej Ameryki przypomnieli sobie jak je zdobywać i ich dorobek w drugiej części nie wyglądał tak wstydliwie jak w pierwszych 30. minutach. Siła rażenia Katarczyków nie pozwoliła jednak w pełni rozwinąć skrzydeł i to oni pewnie inkasują punkty wygrywając 21:17.

Katar - Argentyna 21:17 (9:2)