2020-02-23 18:45:54

Liga Mistrzów: FC Barcelona wygrała grupę. Jest już w ćwierćfinale

Zawodnicy FC Barcelony są już pewni udziału w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. "Duma Katalonii" w niedzielę pokonała na wyjeździe Celje Pivovarną Laśko 37:25.

Mistrzowie Hiszpanii przegrali w pierwszej kolejce Ligi Mistrzów z MOL-Pick Szeged, ale od tego momentu są niepokonani! Zespół Xaviego Pascuala wygrali właśnie dwunasty z rzędu, w tym m.in. dwa razy z PSG. Obecnie FC Barcelona ma już cztery punkty przewagi nad paryżanami i MOL-Pick Szeged i jest pewna zwycięstwa w grupie A, a to w konsekwencji oznacza, że uniknie udziału w 1/8 finału i bezpośrednio wchodzi do ćwierćfinału.

Katalończycy wygrali w Celje pewnie i wysoko. Jednak początek spotkania był wyrównany, jeszcze do stanu 11:11 gra toczyła się na zasazie gol za gol. Już przed przerwą przyjezdni odskoczyli na pięć bramek.

W drugiej połowie Barcelona grała swoje i cały czas powiększała przewagę. Ostatecznie wygrała róznicą dwunastu bramek!

Celje Pivovarna Laśko - FC Barcelona 25:37 (14:19)

Czy FC Barcelona wygra w tym sezonie Ligę Mistrzów?