2020-01-24 23:36:49
Redakcja

Euro 2020: Wielka radość Chorwatów i Hiszpanów z awansu do finału! (wideo)

Za nami dwa emocjonujące półfinały mistrzostw Europy 2020! Ostatecznie o złoty medal powalczą Hiszpanie i Chorwaci. Koniecznie zobaczcie na filmikach jak cieszyli się z awansu zawodnicy!

W pierwszym półfinale mogliśmy oglądać widowiskową rywalizację pomiędzy Norwegią a Chorwacją. Po sześćdziesięciu minutach walki tablica wyników pokazywała remis  i o zwycięstwie musiały zdecydować dwie dogrywki. Ostatecznie po wojnie nerwów Chorwacja wygrała 29:28 i w niedzielę zagra w finale.

O finał mistrzostw Europy Hiszpanie powalczyli ze Słowenią. Po pierwszej połowie obrońcy tytułu wygrywali 20:15, ale po zmianie stron rywale odrabiali straty i końcówka spotkania była nerwowa. Jednak Hiszpanie nie dali sobie wyrwać zwycięstwa z rąk i wygrali 34:32. Po zakończeniu meczu w szatni panowała wielka euforia z awansu  do finału. Zobaczcie!