REKLAMA

 

REKLAMA
2019-12-02 19:15:29
Wojciech Staniec

Uros Zorman spełni swoje wielkie marzenie? Może zostać selekcjonerem reprezentacji Słowenii

Uros Zorman jest jednym z kandydatów do zostania selekcjonerem reprezentacji Słowenii. Decyzja ma zapaść do połowy grudnia.

Czy to Zorman zostanie selekcjonerem Słoweńców? - To nie jest pytanie do mnie, tylko do związku - powiedział nam sam Zorman.

REKLAMA

Zorman obecnie jest drugim trenerem reprezentacji Słowenii, ostatnio współpracował ze Veselinem Vujoviciem, który został zwolniony w ubiegłym tygodniu. Drugi trener PGE VIVE przyznał, że rozmawiał z przedstawicielami związku, ale informowali go tylko o zwolnieniu Vujovicia. 

Nie jest tajemnicą, że Zorman chciałby kiedyś poprowadzić Słowenię. - Tak jak zawsze mówiłem, to są marzenia każdego trenera, który zaczyna, kto chce być trenerem - przyznał w rozmowie z handballnews.pl sam zainteresowany.

Jedno jest pewne, jeżeli Słoweniec dostanie propozycję pracy w reprezentacji, to w PGE VIVE nikt nie będzie robił mu problemów. - Uros jest dla mnie jak syn, jeżeli przyjdzie do mnie i powie, że będzie pierwszym trenerem Słowenii, a u nas drugim już nie, to ja go zrozumiem. Ale możliwe byłoby też to, że byłby pierwszym trenerem Słowenii i drugim w PGE VIVE. Nie widzę tu problemu - przyznał prezes kieleckiego klubu, Bertus Servaas.
Zobacz więcej: