REKLAMA

 

REKLAMA
2019-12-02 18:00:47
Ewa Basak

Pech nie opuszcza Veszprem! Kolejnych dwóch zawodników kontuzjowanych

Poszerza się grono kontuzjowanych zawodników w Veszprem. Kent Robin Tonnesen i Andreas Nilsson ostatni mecz Ligi Mistrzów zakończyli z urazami. 

Pech nie opuszcza węgierskiego klubu i do grona kontuzjowanych zawodników po niedzielnym meczu dołączyło kolejnych dwóch zawodników. Chociaż Veszprem w ostatnim meczu w ramach Ligi Mistrzów rozbiło Vardar Skopje 38:29 sporym zmartwieniem dla Davida Davisa są następne kontuzje, które pojawiły się w drużynie. 

REKLAMA

W drugiej połowie Kent Robin Tönnesen musiał opuścić boisko z podejrzeniem zerwania ścięgna Achillesa. Poniedziałkowe badania potwierdziły niestety diagnozę i rozgrywającego czeka operacja. Zabieg odbędzie się w tym tygodniu i zostanie przeprowadzony w Norwegii. Jak informuje węgierski klub przerwa w grze może potrwać nawet sześć miesięcy. 

Na pozycji prawego rozgrywającego pozostało dwóch graczy – Paweł Paczkowski, który niedawno wrócił na parkiet po kontuzji i Egipcjanin Yahia Omar Khaled. 

Drugim zawodnikiem dla którego nieszczęśliwe zakończył się mecz z Vardarem jest  Andreas Nilsson. W 7. minucie Szwed doznał kontuzji palca, ale badania wykazały, że nie jest złamany. Nie wiadomo jeszcze, kiedy będzie mógł wrócić do gry. 

Przypomnijmy, że z gry wyłączeni są  Mate Lekai oraz Kentin Mahe.

źródło: handballveszprem.hu
Zobacz więcej: