REKLAMA

 

REKLAMA
2019-11-08 21:00:51
Ewa Basak

Słoweńskie media: Koniec Veselina Vujovicia w kadrze. Na ławce trenerskiej Talant Dujszebajew?

Koniec przygody Veselina Vujovicia na ławce trenerskiej Słowenii? Jednym z głównych kandydatów do objęcia kadry wymieniany jest w słoweńskich mediach trener PGE VIVE Kielce – Talant Duszjebajew. 

W słoweńskich mediach pojawiły się informacje o zmianie na ławce trenerskiej reprezentacji. Zakończenie współpracy z Veselinem Vujoviciem przed styczniowymi mistrzostwami Europy najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku, choć i takie są doniesienia prasowe. Nadchodzące Euro na pewno będzie decydujące o przyszłości czarnogórskiego trenera w kadrze Słowenii. 

REKLAMA

Veselin Vujović reprezentację Słowenii prowadzi od 2015 roku i po zdobyciu brązowego medalu na mistrzostwach świata w 2017 roku kadra notuje słabe wyniki. Zbliżające się Euro jest ostatnią szansą dla drużyny, by awansować na Igrzyska Olimpijskie. Przypomnijmy, że Słoweńcy w fazie grupowej podczas Euro zagrają z Polakami, Szwajcarami i Szwedami. Atmosfera w zespole nie jest dobra, mówi się o konflikcie zawodników z trenerem. Czarnogórzec znany jest w świecie handballu ze swojego ostrego charakteru i mocnych komentarzy. 

Słoweńskie media wymieniają trenera PGE VIVE Kielce - Talnata Dujszebajewa jako głównego kandydata do objęcia słoweńskiej kadry. Aktualnie asystentem Veselina Vujovicia w kadrze jest Uros Zorman, który także pełni rolę drugiego szkoleniowca w kieleckim klubie. 

źródło: handballfast.com

 
Zobacz więcej: