2019-10-08 10:09:00

II liga gr. 4: Podsumowanie 3. kolejki

Za nami trzecia kolejka drugiej grupy grupy cztery. Co działo się w tej serii?

W grupie A sporo emocji przyniosły mecze kieleckich drużyn, ale obie one przegrały. NLO SMS ZPRP II po pierwszej połowie prowadziło siedmioma bramkami z HLB Buskowianką. Ostatecznie musiało uznać wyższość przyjezdnych, którzy wygrali jedną bramką. Taką samą różnicą w Mielcu z SPR-em Stalą II przegrali gracze AZS-u Politechniki Świętokrzyskiej.

Grad bramek w Sandomierzu! SPR Wisła do przerwy przegrywała z Orłem Przeworsk, ale ostatecznie wygrała 40:36! Kibice w tym spotkaniu zobaczyli wiele goli. Z kolei MOSiR Bochnia pewnie ograł AZS AGH Kraków.

Z kolei w grupie B nadal są trzy niepokonane drużyny to - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec, PGE VIVE II Kielce oraz Viret CMC Zawiercie. W tej kolejce z punktów cieszył się też ASPR Zawadzkie.