2019-09-19 07:45:00
Redakcja

II liga gr. 3: Podsumowanie 1. kolejki

W ubiegły weekend do gry wrócili także zawodnicy z grupy trzeciej II ligi. Sprawdźmy, kto zdobył pierwsze punkty w nowym sezonie rozgrywek.

Tylko jedno spotkanie rozegrano w grupie A. Pewne zwycięstwo odniosła ekipa z Płocka, która pokonała przed własną publicznością Warszawiankę Warszawa 34:24. Najwięcej bramek w meczu zdobył Krzysztof Wnękowski - autor 9 trafień.

W grupie B jeden mecz był wyrównany. KS Bestios Białystok walczył z SPR-em ROKiS Radzymin i po pierwszej połowie przegrywał 11:12. W drugiej połowie spotkanie dalej było zacięte, ale ostatecznie po sześćdziesięciu minutach komplet punktów zdobyli goście. W pozostałych pojedynkach z pewnych zwycięstw cieszyli się UKS Olimpia Biała Podlaska i Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka.