REKLAMA

 

REKLAMA
2019-08-28 16:25:00
Ewa Basak

Liga Mistrzów: EHF wybrała najlepsze pojedynki! Pierwszy "Mecz Tygodnia" nowego sezonu z udziałem PGE VIVE

Nowy sezon Ligi Mistrzów zbliża się wielkimi krokami. EHF wybrała "Mecz Tygodnia" w pięciu pierwszych kolejkach Wśród wyróżnionych znalazł się pojedynek z udziałem mistrzów Polski. 

Tradycyjnie Europejska Federacja Piłki Ręcznej wybiera jeden "Mecz Tygodnia" w danej kolejce. Znamy pięć spotkań, które zostały wyróżnione. 

REKLAMA

W pierwszej kolejce "Meczem Tygodnia" uznano starcie THW Kiel z PGE VIVE. Niemiecki klub w ubiegłym sezonie zwyciężył Puchar EHF i powrócił do walki w Lidze Mistrzów. Z pewnością w tym meczu nie zbraknie wielkich sportowych emocji i gry na najwyższym poziomie, a o fantastyczną atmosferę zadba 10 tysięcy kibiców. Będzie to wyjątkowe spotkanie dla Andreasa Wolffa, który wcześniej występował w THW Kiel, a latem przeniósł się do PGE VIVE. Bramkarz został także nowym kapitanem kieleckiej drużyny. 

Oprócz meczu z mistrzami Polski EHF wyróżniła jeszcze dwa spotkania, w których będą grali zawodnicy THW Kiel. W drugiej kolejce "Mecz Tygodnia" to starcie Telekom Veszprem z niemieckim zespołem, a w piątej serii spotkanie z Montpellier HB z THW. 

źródło: ehfcl.com
Zobacz więcej: