2019-03-26 07:59:00

II liga gr. 3: Podsumowanie 6. kolejki drugiej rundy

Karne w meczu lidera z ostatnią drużyną. Zaledwie dwie bramki Szczypiorniaka w pierwszej połowie.

W Nowej Soli doszło do pojedynku lidera i ostatniej drużyny w tabeli. Spotkanie to w regulaminowym czasie gry zakończyło się remisem 32:32. W karnych górą byli przyjezdni. Fatalną pierwszą połowę w starciu z SPR-em Pabiks Pabianice zanotowali zawodnicy Szczypiorniaka. Gracze z Dąbrowy Białostockiej przed przerwą rzucili dwie bramki, a ostatecznie przegrali 19:28. Komplet punktów wywalczyły też KS AZS AWF Warszawa oraz Azoty II Puławy.

Ciekawie było też w grupie P. W Warszawie w meczu Warszawianki z Olimpią Biała Podlaska były rzuty karne, a spotkanie zakończyło się wygraną gości. W pozostałych spotkaniach ze zwycięstw cieszyli się gospodarze.