REKLAMA

 

REKLAMA
2019-03-04 20:39:00
Ewa Basak

Uros Zorman dołącza do kadry trenerskiej Słowenii!

Nowa rola Urosa Zormana! Słoweniec wraca do reprezentacji, ale w innej roli. Będzie pracował jako asystent trenera Veselina Vujovicia.

Uros Zorman po ubiegłym seoznie zakończył sportową karierę i teraz pełni rolę asystenta trenera Tałata Dujszebajewa w PGE VIVE Kielce. Przed jednym z najlepszych rozgrywających na świecie nowe wyzwanie. 39 - latek wraca do reprezentacji Słowenii, ale w innej roli. Jak informuje słoweński związki piłki ręcznej dołączy do sztabu szkoleniowego Veselina Vujovicia. 

REKLAMA

Zorman jest legendą piłki ręcznej. Nazywany jest "profesorem" i jak przyznawał po zakończeniu kariery skupia się na pracy trenerskiej, by i tu być najlepszym. - Zawsze chciałem grać na najwyższym poziomie, w reprezentacji występowałem dopóki mogłem, tak samo jest z ambicjami trenerskimi. Stawiam krok po kroku, zobaczymy, co będzie – mówił w październiku w rozmowie kielcehandball.pl drugi trener PGE VIVE Kielce.

Po raz pierwszy Uros Zorman pojawi się na ławce trenerskiej reprezentacji w kwietniu podczas zgrupowania kadry. Słowenię czekają kolejne mecze eliminacyjne w ramach kwalifikacji do Euro 2020.

źródło: kielcehandball.pl

 
Zobacz więcej: