REKLAMA

 

REKLAMA
2019-03-02 21:15:00
Wojciech Staniec

Liga Mistrzów: Montpellier nie obroni tytułu, Barca zdecydowanie lepsza od "Lwów". Wielki wynik Mieszkowa

W sobotę rozegrano nie tylko mecz PGE VIVE z Telekomem Veszprem. Ciekawie było też w trzech pozostałych meczach grupy A.

Interesująco zapowiadał się pojedynek w Barcelonie, do której przyjechały "Lwy". Jednak sam mecz rozczarował. Od pierwszej, do ostatniej minuty mistrzowie Hiszpanii mieli ogromną przewagę. Co ciekawe, jeżeli Rhein-Neckar Loewen wejdzie do ćwierćfinału, to wtedy zagra w nim z Barceloną. Kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrał Kamil Syrzpak, który rzucił pięć bramek i wspólnie z Lasse Anderssonem był najskuteczniejszym zawodnikiem Barcelony.

REKLAMA

Vardar pokonał we własnej hali Montpellier. Obrońcy Ligi Mistrzów żegnają się z tymi rozgrywkami już na fazie grupowej. Francuzi nie mieli argumentów w meczu z Vardarem, który przypięczętował trzecie miejsce w grupie.

Stawką meczu Mieszkow - IFK było szóste miejsce dające wyjście z grupy. I w 1/8 zagrają mistrzowie Białorusi, którzy nie dali żadnych szans zespołowi ze Szwecji. Zespół prowadzony przez Manolo Cadenasa pokazał się z dobrej strony i w dobrym stylu wywalczył szóste miejsce w grupie.

Wyniki:

FC Barcelona - Rhein-Neckar Löwen 30:25 (20:12)

Mieszkow Brześć - IFK Kristianstad 32:23 (15:11)

Vardar Skopje - Montpellier HB 33:27 (16:13)
Zobacz więcej: