REKLAMA

 

REKLAMA
2019-02-22 13:18:00
Wojciech Staniec

Kamil Syprzak znalazł nowy klub! Barcelonę zamieni na PSG!

Wyjaśniła się przyszłość Kamila Syprzaka! Polak w przyszłym sezonie będzie grał w wielkim Paris Saint-Germain! Obrotowy podpisał z tym klubem dwuletnią umowę!

Już od dłuższego było pewne, że Kamil Syprzak odejdzie z Barcelony. Mówiło się, że Polak może trafić do Montpellier, Vardaru Skopje lub niemieckich klubów.

REKLAMA

Jak się jednak okazało Polak zamieni wielką Barceloną na budowany za wielkie pieniądze zespół PSG! 28-letni Syprzak spotka w stolicy Francji Rodrigo Corralesa, z którym grał w Orlen Wiśle.

- W Paryżu będą mógł się rozwijać jako zawodnik i człowiek. Jest tu dobry trener i wysokiej klasy szczypiorniści. Nie mogę się doczekać nowego etapu w mojej karierze i założenia koszulki w czerwono-niebieskich barwach - powiedział Syprzak.

- Cieszymy się, że wkrótce w naszym zespole będzie zawodnik takiego kalibru. Kamil przez cztery lata w Barcelonie pokazał, że ma cechy nowoczesnego obrotowego. Jest dobrze zbudowany, ma talent, a do tego doświadczenie. Te wszystkie elementy sprawiają, że stanie się ważnym członkiem zespołu, który ma walczyć o kolejne tytułu - powiedział Jean-Claude Blanc, dyrektor generalny PSG.

Umowa Syprzaka z PSG wejdzie w życie 1 lipca 2019 roku i będzie obowiązywała dwa sezony!

źródło i fot. psg.fr
Zobacz więcej: