REKLAMA

 

REKLAMA
2019-02-16 20:09:00
Wojciech Staniec

Dujszebajew: Zrobiliśmy za dużo prostych błędów. Dzięki temu rywale wyprowadzali kontry

- Jesteśmy zadowoleni z wygranej w Kielcach. Tutaj gra się bardzo trudno, a szczególnie ciężko wygrywa, dlatego gratuluję mojej drużynie dobrej postawy - powiedział po meczu Patrice Canayer, trener Montpellier. - Jestem dumny z moich zawodników, ponieważ przegrywaliśmy pięcioma bramkami, ale odrobiliśmy straty - dodał trener PGE VIVE.

Patrice Canayer (trener, Monpellier): - Jesteśmy zadowoleni z wygranej w Kielcach. Tutaj gra się bardzo trudno, a szczególnie ciężko wygrywa, dlatego gratuluję mojej drużynie dobrej postawy. Zespół z Kielc ma problemy z kontuzjowanymi zawodnikami. Wiemy, że trudno się tak gra, bo my też mieliśmy sporo urazów na początku sezonu. To dla nas bardzo ważne zwycięstwo, bo wciąż mamy nadzieję na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Chcemy w dwóch ostatnich meczach, które nam zostały pokazać taką postawę jak w tym spotkaniu. Będziemy próbować. Życzę powodzenia zespołowi z Kielc do końca sezonu.

REKLAMA

Vid Kavticnik (zawodnik, Montpellier): - Kielczanie zagrali dobry mecz, szczególnie w drugiej połowie, gdy odrobili dużo strat. Gratuluję im tego. Pod koniec było bardzo ciężko. Taką samą postawę chcemy pokazać w dwóch ostatnich meczach fazy grupowej.

Tałant Dujszbejaew (trener, PGE VIVE Kielce): - Gratuluję Montpellier. Zagrali dobry mecz, my zrobiliśmy za dużo prostych błędów. Z tego rywale wyprowadzali kontry. Jestem dumny z moich zawodników, ponieważ przegrywaliśmy pięcioma bramkami, ale odrobiliśmy straty. W ostatnich sekundach meczu nie udało nam się rzucić bramki. Teraz będziemy walczyć przez sześćdziesiąt minut meczu w Mannheim.

Marko Mamić (zawodnik, PGE VIVE Kielce): - Gratulacje dla drużyny z Montpellier, pokazali dobrą postawę. My popełniliśmy zbyt dużo prostych błędów, z których wyprowadzali oni kontry. Teraz mamy mało czasu do meczu z Rhein-Neckar Loewen, ale musimy się dobrze przygotować.
Zobacz więcej: