REKLAMA

 

REKLAMA
2016-11-18 09:30:00
Adam Kapuściński

Piotr Przybecki: W Lidze Mistrzów żadne zwycięstwa nie przychodzą łatwo

Nafciarze pewnie pokonali we własnej hali zespół Kadetten Schaffhausen, po pierwszych dwudziestu minutach jednak nic nie wskazywało na to, aby w drugiej odsłonie Wiślacy osiągnęli taką przewagę.

- To był trudny mecz, w pierwszej części byliśmy nieco zdenerwowani - nie krył Piotr Przybecki, trener Orlen Wisły Płock. - W Lidze Mistrzów żadne zwycięstwa nie przychodzą łatwo, mieliśmy więcej możliwości rotacji składem i wykorzystaliśmy to – dodał.

Uwadze trenera Przybeckiego nie umknęła również kapitalna dyspozycja popularnego "Loczka" czyli Adama Morawskiego jak i innych zawodników - Adaś bardzo nam pomógł, tak samo jak "Gadżet" w obronie, wszyscy wnieśli coś pozytywnego.

Trzeba przyznać, że Nafciarze od dłuższego czasu prezentują dobrą formę, w niepamięć zawodników jak i kibiców poszła niechlubna porażka z Bjerringbro-Silkeborg, a sama drużyna fajnie się zazębia - Teraz ważne jest, aby pozostać na tym poziomie, utrzymać tę siłę z meczów z THW Kiel i Kadetten i iść dalej. To dla nas bardzo istotne - zakończył.

fot. informacja prasowa
Zobacz więcej: