REKLAMA

 

REKLAMA
2018-11-15 12:57:00
Wojciech Staniec

Z plecami Krzysztofa Lijewskiego jest już lepiej. "Wierzę, że zagram w sobotę"

Istnieje spora szansa, że w sobotę w meczu PGE VIVE z Mieszkowem Brześć zagra Krzysztof Lijewski. Rozgrywający kieleckiej kontuzji zmaga się z urazami pleców.

Jak teraz wygląda sytuacja zdrowotna Krzysztofa Lijewskiego? - Na pewno się polepsza. Plecy dokuczają coraz mniej. Mam nadzieję, że z kolejnym dniem będzie coraz lepiej. Mam nadzieję, że popołudniu będę mógł wziąć udział w jakimś stopniu w jednostce treningowej - mówi rozgrywający. - Jeszcze czuję ból. Ale lekarz mówił, że na tym etapie rehabilitacji to jest normalne. Do meczu jest jeszcze kilkanaście godzin, więc wydaje mi się, że mogę być optymistą i wierzyć, że w sobotę zagram - wyjaśnia.

REKLAMA

- Mam typowe spięcie pleców, mówiąc dokładniej mięśnie w lędźwiach są mocno spięte. Nie wiem, czy to jest spowodowane zmęczeniem, podróżami, czy jakimiś mikrourazami, ale ważne, że jest diagnoza. Dostałem leki na rozluźnienie mięśni i one pomagają - informuje Lijewski.

Dla rozgrywającego nie jest to pierwsza tego typu kontuzja. - Miałem kiedyś już taką kontuzję. To się zdarza nawet często. Doktor Baliński wiedział jak temu zaradzić - wyjaśnia. 
Zobacz więcej: