REKLAMA

 

REKLAMA
2018-11-10 08:50:00
Wojciech Staniec

Kolejne potężne osłabienie PGE VIVE! Znamy skład kielczan na mecz z Mieszkowem

Na ostatniej prostej ze składu PGE VIVE na mecz w Brześciu wypadł Krzysztof Lijewski. Rozgrywający dołączył do Michała Jureckiego i nie zagra w sobotnim meczu Ligi Mistrzów.

Lijewski nabawił się urazu tuż przed wyjazdem do Brześcia nie wiadomo jak poważna jest to kontuzja, ani ile będzie musiał pauzować. W Brześciu zabraknie też Michała Jureckiego, który opuści już trzeci mecz z rzędu - a wszystko z powodu problemów z pachwiną. W Kielcach został także Bartłomiej Bis, który wrócił co prawda do gry we wtorkowym meczu z Energą MKS-em Kalisz, ale teraz jest oszczędzany. Ciągle kontuzję leczy Uladzislau Kulesh.

REKLAMA

Brak Lijewskiego i Jureckiego mocno komplikuje sytuację kieleckiego klubu. W Brześciu będzie mógł jednak zagrać już Marko Mamić, który ostatnio także zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Mieszkow wystąpi w szesnastoosobowym składzie. Na parkiecie będzie można zobaczyć byłego zawodnika PGE VIVE Darko Djukicia oraz Orlen Wisły - Sime Ivicia. Trenerem mistrzów Białorusi jest Manolo Cadenas, który kiedyś prowadził płocczan.

Składy:

Mieszkow: Matskevich, Pesić - Baranau, Djordić, Djukić, Horak, S. Ivić, Kulak, Kuran, Obranović, Razgor, Selvasiuk, Shkurinsky, Shumak, Shylovich, Yurynok

PGE VIVE: F. Ivić, Cupara - A. Dujshebaev, Aguinagalde, Jachlewski, Janc, Jurkiewicz, Moryto, Cindrić, Fernandez Perez, D. Dujshebaev, Karalek, Mamić.
Zobacz więcej: