REKLAMA

 

REKLAMA
2018-11-05 08:40:00
Redakcja

Michał Jurecki nie zagrał w Barcelonie z powodu kontuzji

Bez Michała Jureckiego musieli sobie radzić w niedzielę zawodnicy PGE VIVE. Rozgrywający poleciał do Barcelony, jednak na parkiecie się nie pojawił. Przyczyną okazała się kontuzja.

Michał Jurecki miał problem z pachwiną. - Michał piątkowy trening opuścił po dwudziestu minutach. W sobotę, po przylocie, w ogóle nie trenował. W niedzielę wyszedł na rozgrzewkę, chciał pomóc drużynie, ale ostatecznie zdecydowaliśmy, że nie będziemy podejmować ryzyka. Nie chcieliśmy pogłębić jego urazu. On będzie nam jeszcze potrzebny. Dodatkowo w ostatnich dniach przeziębiony był Alex, ale on musiał zagrać - powiedział w rozmowie z Radiem eM Kielce, Tałant Dujszebajew, trener PGE VIVE.

REKLAMA

Ewentualna kontuzja i dłuższa przerwa Jureckiego byłaby sporym problemem dla kieleckiej drużyny. Jest on jedynym zdrowym zawodnikiem na lewym rozegraniu. Na tej pozycji w PGE VIVE są jeszcze Marko Mamić i Uladzislau Kulesh, ale obaj wciąż leczą kontuzje.

W Barcelonie na lewym rozegraniu grali Luka Cindrić oraz Daniel Dujshebaev (częściej gra na środku, ale może też występować na lewym rozegraniu). Kielczanie przegrali mecz w Barcelonie 27:31.
Zobacz więcej: