REKLAMA

 

REKLAMA
2018-10-08 21:41:00
Ewa Basak

Szwajcar podpisał nową umowę z Rhein-Neckar! "Andy jest szefem naszego zespołu"

Andy Schmid z nową umową! Szwajcar zostaje w Rhein-Neckar Löwen do 2022 roku. - Mieliśmy bardzo przyjemne rozmowy i szybko uzgodniliśmy przedłużenie umowy. Wspólnie mamy przed sobą wiele planów - skomentowała dyrektor zarządzająca Löwen.

Andy Schmid reprezentuje barwy Rhein-Neckar Löwen od 2010 roku, a teraz przedłożył swoją umowę do 2022 roku. Rozgrywający postanowił zakończyć swoją sportową karierę w niemieckim klubie.

REKLAMA

- Nie wyobrażam sobie noszenia innej koszulki w mojej karierze niż "Lwów". Chcę zakończyć moją aktywną karierę w Rhein-Neckar Löwen - wyznał Andy Schmid. I dodaje: Moja rodzina jest ważną częścią mojej decyzji. Musi czuć się dobrze, dzięki czemu mogę osiągnąć najlepsze wyniki. 

35 – latek pięć razy z rzędu został wybierany najlepszym graczem Bundesligi. Schmid pełni rolę kapitana w drużynie. Jest kluczowym zawodnikiem zespołu, co także podkreślił dyrektor sportowy, Oliver Roggisch. -  Jest nie tylko jednym z naszych najlepszych graczy, ale także jednym z najlepszych ofensywnych graczy na świecie.

- Andy jest szefem naszego zespołu i jedną z postaci wyróżniających się w Rhein-Neckar Löwen. Cieszymy się, że będzie nosił naszą koszulkę przynajmniej do lata 2022 roku. Mieliśmy bardzo przyjemne rozmowy i szybko uzgodniliśmy przedłużenie umowy. Wspólnie mamy przed sobą wiele planów - skomentowała dyrektor zarządzająca Löwen, Jennifer Kettemann. 

W tym sezonie zagrał w czterech meczach Ligi Mistrzów i zdobył dwadzieścia trzy bramki. 

Przygotowano także specjalne wideo w związku z przedłużeniem kontraktu z obecnym kapitanem drużyny:

źródło: rhein-neckar-loewen.de
Zobacz więcej: