
2018-05-04 09:24:00
Redakcja
Telekom Veszprem chciał pozyskać Mikkela Hansena!
Telekom Veszprem próbował namówić na grę u siebie jedną z największych gwiazd światowej piłki ręcznej - Mikkela Hansena - informuje portal bt.dk.
- Mogę teraz potwierdzić, że kontaktowałem się z Mikkelem, ponieważ chciałbym, aby dołączył do mojego zespołu. Rozmawiałem z Mikkelemi i klubem z Paryża, ale nic z tego nie wyszło, bo nie było zainteresowania - wyjaśnia trener Telekomu, Ljubomir Vranjes.
REKLAMA
Mikkel Hansen grał w tym sezonie nieco mniej niż poprzednio i stąd zainteresowanie ze strony Veszprem. PSG ma w swoich szeregach prawdziwą plejadę gwiazd i trener Zvonimir "Noka" Serdarusić mógł sobie pozwolić na sporą rotację składem.
- Szukamy zawodników, którzy mogą wzmocnić naszą drużynę w przyszłości - wyjaśnia Vranjes i zapewnia, że będzie chciał Hansena pozyskać także w przyszłości.
O to może być trudno, bo Duńczyk ma umowę z PSG do 2022 roku.
źródło: bt.dk
Tweet