REKLAMA

 

REKLAMA
2018-04-26 12:30:00
Redakcja

Problemy kadrowe PGE VIVE! Występ Alexa Dujshebaeva we Francji nadal niepewny

Mistrzowie Polski w rewanżowym meczu z PSG muszą odrobić sześć bramek. PGE VIVE we Francji na pewno nie wstąpi w najmocniejszym składzie. Jak wygląda sytuacja kadrowa "żółto-biało-niebieskich"?

Przypomnijmy, że podczas pierwszego ćwierćfinałowego meczu Ligi Mistrzów Alex Dujshebaev został brutalnie sfaulowany przez Nikolę Karabaticia. Rozgrywający trafił do szpitala z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu. Po badaniach i kilku dniach obserwacji wrócił do domu. 

REKLAMA

W środę pojawił się już na treningu. Zawodnik nie brał udziału w zajęciach, tylko truchtał wokół boiska, jednak jego występ w rewanżowym spotkaniu nie jest jeszcze pewny. - Nie wiem, czy będzie mógł zagrać w Paryżu, zobaczymy, jak będzie się czuł – mówił trener Tałant Dujszebajew. - Teraz musimy przede wszystkim sprawdzić, jak Alex zareaguje na wysiłek fizyczny, na pewno nie możemy go nadwyrężać.

W składzie PGE VIVE już w pierwszym spotkaniu z PSG brakowało Krzysztofa Lijewskiego, który ma naderwany mięsień międzyżebrowy. Niestety najprawdopodobniej oznacza to koniec sezonu dla zawodnika. - Nie liczymy już na to, że wystąpi w którymś z meczów przed wakacjami - skomentował trener Dujszebajew - Jeśli tak by się stało, bylibyśmy bardzo szczęśliwi, ale raczej nic na to nie wskazuje.

źródło: inf.prasowa 
Zobacz więcej: