REKLAMA

 

REKLAMA
2018-03-02 10:15:00
Redakcja

W marcu krótkie spotkanie reprezentacji Polski. Znamy powołanych!

Trener reprezentacji Polski Piotr Przybecki powołał zawodników na zgrupowanie, które odbędzie się w marcu. Wśród powołanych jest jeden debiutant.

Chodzi o Dawida Dawydzika, obrotowego Zagłębia Lubin. Ten 23-letni zawodnik w tym sezonie rozegrał dla Miedziowych 19 meczów PGNiG Superligi, w których rzucił 31 bramek. 

REKLAMA

W kadrze są też Wiktor Kawka oraz Przemysław Mrozowicz, którzy byli już powoływani do szerokiej kadry.

Zgrupowanie rozpocznie się 18 marca i potrwa trzy dni, do 21 marca. Kadrowicze spotkają się w Płocku, a wśród powołanych szczypiornistów są tylko gracze występujący na co dzień w PGNiG Superlidze.

Lista powołanych zawodników: 

Bramkarze: Adam Morawski (Orlen Wisła Płock), Adam Malcher (Gwardia Opole), Mateusz Kornecki (NMC Górnik Zabrze)

Skrzydłowi: Adrian Nogowski (MMTS Kwidzyn), Michał Daszek (Orlen Wisła Płock), Arkadiusz Moryto (Zagłębie Lubin), Jan Czuwara (NMC Górnik Zabrze), Przemysław Krajewski (Orlen Wisła Płock)

Rozgrywający: Ignacy Bąk (NMC Górnik Zabrze), Antoni Łangowski (Gwardia Opole), Michał Potoczny (MMTS Kwidzyn), Marek Szpera (Energa MKS Kalisz), Adrian Kondratiuk (Wybrzeże Gdańsk), Tomasz Gębala (Orlen Wisła Płock), Mateusz Wróbel (Wybrzeże Gdańsk), Wiktor Kawka (Stal Mielec), Przemysław Mrozowicz (Zagłębie Lubin)

Obrotowi: Marek Daćko (NMC Górnik Zabrze), Maciej Gębala (Orlen Wisła Płock), Dawid Dawydzik (Zagłębie Lubin)
Zobacz więcej: