2016-09-21 15:00:00
Redakcja

Kolejny były reprezentant Polski skomentuje mecz Vive z Mieszkowem

Grzegorz Tkaczyk latem zakończył sportową karierę, ale nie żegna się z piłką ręczną. Jak informuje platforma NC+ były kapitan reprezentacji Polski skomentuje sobotni wyjazdowy mecz Vive Tauronu Kielce z Mieszkowem Brześć.

- Moim specjalnym gościem na stanowisku komentatorskim będzie Grzegorz Tkaczyk. Były kapitan Vive i reprezentacji Polski wygrał Ligę Mistrzów i... zakończył karierę. Teraz wraca w roli eksperta. Jestem niezwykle dumny, że zgodził się ze mną skomentować sobotnie spotkanie. Gorąco zapraszam! - mówi Piotr Karpiński, dziennikarz nc +który wspólnie z Tkaczykiem skomentuje mecz z Mieszkowem. Początek spotkania, które pokaże Canal + o godzinie 16.

Ostatnim meczem Tkaczyka w roli zawodnika był finał Ligi Mistrzów, w którym Vive Tauron Kielce zmierzyło się i wygrało z MVM Veszprem. Na posezonowej fecie popularny "Młody" pożegnał się z kieleckimi kibicami. Jednak zarówno on, jak i prezes Bertus Servaas zapowiedzieli, że będzie on nadal pracował w Vive Tauronie, jednak nie wiadomo jeszcze w jakiej roli.

źródło: informacja prasowa