REKLAMA

 

REKLAMA
2017-09-17 11:30:00
Redakcja

Znamy skład Orlen Wisły na mecz z Vardarem! Jest Obradović, Krajewski zadebiutuje w Lidze Mistrzów

Szesnastu zawodników będzie miał do dyspozycji z meczu z Vardarem Skopje trener Piotr Przybecki. Wśród nich jest już Nemanja Obradović, dla którego będzie to debiut w barwach Orlen Wisły.

Serb może mówić o ogromnych pechu od początku sezonu. Najpierw jego były klub - Metalurg Skopje zgłaszał, że ma on nadal z nim ważny kontrakt. Dopiero Europejska Federacja Piłki Ręcznej musiała rozpoznać sytuację i uznać, że w tej sprawie rację ma Nemanja Obradović i Orlen Wisła. Gdy już był uprawniony do gry w płockim klubie, to w pojedynku z Sandra SPA Pogonią nie zagrał z powodu drobnego urazu.

REKLAMA

W Lidze Mistrzów zadebiutuje pozyskany latem z Azotów Puławy Przymysław Krajewski, w składzie znalazł się także młody Krystian Wołowiec. Trener Piotr Przybecki będzie miał do dyspozycji szesnastu zawodników, w tym trzech bramkarzy.

Ze zgłoszonych do Ligi Mistrzów przez "Nafciarzy" szczypiornistów poza składem na to spotkanie znaleźli się Dan-Emil Racotea, Mateusz Piechowski i Aleksander Olkowski.

Początek niedzielnego meczu o godzinie 19.

Skład Orlen Wisły na mecz z Vardarem Skopje:

Bramkarze: Adam BorbelyAdam MorawskiMarcin Wichary

Skrzydłowi: Michał DaszekValentin GhioneaPrzemysław KrajewskiLovro Mihić

Rozgrywający: Jose Guilherme de ToledoGilberto DuarteTomasz GębalaSime IvićNemanja ObradovićMarko TarabochiaKrystian Wołowiec

Obrotowi: Maciej GębalaIgor Żabić
Zobacz więcej: