2017-07-28 14:30:00

The World Games: Polacy przegrali ćwierćfinał z Brazylią

Reprezentacja Polski przegrała ćwierćfinałowe spotkanie z Brazylią. Podopiecznym Krzysztofa Kisiela pozostaje walka o miejsca 5-8.

Początek meczu był bardzo zacięty. Pierwszą bramkę dla Polski zdobył Bartosz Wojdak. Reprezentacja Brazylii bardzo dobrze spisywała się w obronie i powiększała swoje prowadzenie. Polacy jednak nie odpuszczali i cały czas gonili wynik. Pierwszego seta ostatecznie wygrali goście 18:14.

W drugiej części spadła skuteczność Polaków. Brazylia zaczęła kontrolować przebieg spotkania. "Biało-czerwoni" popełniali błędy i strata do rywala robiła się coraz większa. W 5. minucie meczu Brazylijczycy prowadzili już 16:8. Podopieczni Krzysztofa Kisiela nie zdołali odrobić start i przegrali 28:22.

Polska- Brazylia 0:2 (14:18, 22:28)

Polska: Fiodor, Adamski 2, Miedziński, Włudarczyk 6, Zakreta , Rupp 12, Wojdak 12, Trojanowicz , Orłowski, Szczukocki, Kożuchowski 4