2017-05-07 21:35:00

Rewanż dla Serbów. Rumunia ponownie przegrała

Serbowie ponownie pokonali zespół z Rumunii. W czwartek  wygrali jednym trafieniem. Serbia po tym zwycięstwie jest liderem grupy 2 po 4 kolejkach.

Początek spotkania był bardzo zacięty. Jednak w kolejnych minutach Serbowie zaczęli wypracowywać sobie przewagę. W 9. minucie meczu Rumunia doprowadziła do remisu 6:6. Gospodarze ruszyli do ataku i budowali swoje prowadzanie. Serbowie zaczęli kontrolować grę na boisku, a Rumunii musieli odrabiać straty. Goście mieli problemy z pokonaniem serbskiego bramkarza. Po pierwszych trzydziestu minutach Serbowie schodzili do szatni z trzybramkową przewagą.

W drugiej części spotkania także dominowali Serbowie. Mimo, że Rumunia zdołała dogonić wynik na dwa trafienia to w dalszej części meczu gospodarze osiągali coraz większe prowadzenie. W 44. minucie było pięć bramek różnicy. Ostatecznie Rumunia przegrała 22:27.

Serbia- Rumunia, 27:22 (16:13)