2017-05-03 20:40:00
Redakcja

Patryk Rombel zadebiutował. Polska B wygrała z Węgrami

Za reprezentacją Polski B pierwszy mecz pod wodzą Patryka Rombla, którego wpiera Sławomir Szmal. "Biało-czerwoni" wygrali na wyjeździe z Węgrami 27:21.

Polacy mieli bardzo mało czasu na przygotowania, gdyż trenowali od poniedziałku, a już w środę rozegrali mecz w stolicy Węgier - Budapeszcie. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane i nasza drużyna wygrała go jedną bramką. Po przerwie było o wiele lepiej. Polacy ostatecznie zwyciężyli 27:21.

– Przed wyjazdem na Węgry przeprowadziliśmy tylko trzy treningi. Drużyna wypełniła wszystkie założenia taktyczne w obronie i w ataku. Nie wszystko jeszcze funkcjonowało w 100 procentach, ale rozegraliśmy naprawdę dobre zawody – powiedział po meczu Rombel.