2024-01-15 19:49:16

Gruzja pokonała Bośnię i Hercegowinę. Pewna wygrana Czechów

Duży sukces reprezentacji Gruzji, która pokonała Bośnię i Hercegowinę. Z wygranej cieszyli się też Czesi.

Bośnia i Hercegowina to zespół, który nie pierwszy raz gra na imprezie tej rangi. Z kolei dla Gruzji to pierwsze tak ważne spotkania. Jednak Gruzini pokazali się z dobrej strony i pokonali wyżej notowanego rywala. Jednak początek meczu nie wskazywał na taki scenariusz, bo Bośnia i Hercegowina wygrywała już... 8:2. Jednak do końca pierwszej połowy rzuciła tylko jedną bramkę i po pierwszej połowie był remis po dziewięć.

Po przerwie Bośniacy jakiś czas wygrywali, jednak końcówka spotkania należała do Gruzinów, którzy po końcowej syrenie cieszyli się z wygranej. W spotkaniu tym zagrało dwóch zawodników znanych z naszej ligi - Mirsad Terzić oraz Zurab Tsintsadze.

Bez większych problemów swój mecz wygrali Czesi, których selekcjonerem jest trener Orlen Wisły Płock - Xavi Sabate. Reprezentacja Czech przez całe spotkanie miała przewagę i zasłużenie wygrała.

Bośnia i Hercegowina - Gruzja 19:22

Czechy - Grecja 29:20