2024-01-12 11:05:07

Marcin Lijewski: Przez swoje błędy sami wyrzuciliśmy się z meczu

Wysoką porażką zakończył się mecz reprezentacji Polski z Norwegią.

Polacy na otwarcie mistrzostw przegrali w Berlinie z Norwegią 21:32. - Trochę rozczarowanie. Bardzo dobry początek, bardzo obiecujący. Można było się po nim sporo spodziewać, ale później przez swoje błędy sami wyrzuciliśmy się z meczu. Przez błędy trafili do zaułka, z którego sami nie potrafiliśmy się wygrzebać. Norwegia to klasowy zespół, nie można sobie pozwolić na moment słabości - ocenił trener reprezentacji Polski, Marcin Lijewski.

Polacy dobrze weszli w spotkanie, wygrywali nawet 3:0. - Tak trzeba grać przez sześćdziesiąt minut, z taką szczelną i agresywną obroną. Z tych pierwszych piętnastu minut można wziąć dużo, ale nas bardziej będzie interesował pozostały czas meczu, bo te błędy trzeba będzie wyeliminować - zapowiada selekcjoner.

W sobotę o godzinie 18 Polska zagra ze Słowenią.