2023-03-11 09:14:59

SONDA: Reprezentacja Polski gra na wyjeździe z Francją. Będzie niespodzianka?

Przed reprezentacją Polski mecz z Francją w ramach eliminacji do Euro 2024.

Biało-czerwoni jesienią wygrali z Łotwą i Włochami, w minioną środę przegrali z Francją 28:38. Pierwsza połowa była bardzo zła w wykonaniu naszej drużyny, po przerwie było już więcej pozytywów.

Teraz Polaków czeka wyjazdowe starcie z Francją, które odbędzie się w Aix en Provence. Nasza drużyna nie będzie faworytem tego spotkania. Co ciekawe to będzie już trzeci mecz obu drużyn w tym roku. Polacy zagrają z Francją w styczniu na otwarcie mistrzostw świata w katowickim Spodku oraz kilka dni temu w gdańskiej Ergo Arenie. Dwa razy górą byli rywale.

To będzie drugi mecz w roli trenera kadry dla Bartosza Jureckiego, który został tymczasowym selekcjonerem po tym jak kilka tygodni temu tę funkcję przestał pełnić Patryk Rombel.