2023-01-05 09:07:40
Redakcja

SONDA: Czy Polska pokona Maroko?

Reprezentacja Maroka będzie drugim rywalem reprezentacji Polski podczas Turnieju Noworocznego w Katowicach.

Polacy w środę zagrali Iranem i zwyciężyli 32:27. Po pierwszej połowie jednak wygrywali rywale, nasza drużyna dobrze weszła w mecz, ale później zanotowała przestój. Po przerwie Polska opanowała sytuację i spokojnie wygrała. Z kolei Maroko, które zagrało z Belgią przegrało 28:30.

Kibiców Biało-czerwonych może cieszyć fakt, że do gry wrócił Szymon Sićko, który w połowie grudnia groźnie upadł na głowę. W pewnym momencie występ rozgrywającego stanął pod znakiem zapytania, jednak Sićko zagrał już z Iranem, po końcowym gwizdku mówił, że już jest wszystko dobrze i nie czuje on żadnego strachu. Sićko grał w pierwszej połowie i rzucił cztery bramki.

W czwartek o godzinie 17 Polacy zagrają z Marokiem. Z tą kadrą do tej pory nasza drużyna grała raz  i wygrała.