2022-10-23 08:17:57
Redakcja

Al Ahly Sporting Club - Łomża industria Kielce. Gdzie oglądać?

Po wysokiej porażce z Barcą Łomża Industria zagra o trzecie miejsce w IHF Super Globe.

Kielczanie do półfinału podchodzili z dużymi nadziejami, ale mecz z Barcą układał się dobrze tylko w pierwszych minutach. Później rywale prowadzili już nawet czternastoma bramkami i ostatecznie wygrali 39:28. -  Mecz przegraliśmy w ataku nie wykorzystując sytuacji. W drugiej połowie szukaliśmy swoich szans i szybszej gry, ale na próżno. W naszych rzutach było sporo błędów, do tego Perez de Vargaz pokazał swoją klasę - mówił po meczu Michał Olejniczak, rozgrywający mistrzów Polski.

W niedzielę Łomże Industrię czeka ostatni mecz podczas turnieju w Arabii Saudyjskiej. Zmierzy się z Al Ahly Sporting Club. Egipcjanie w fazie grupowej pokonali SL Benficę, a w półfinale przegrali z SC Magdeburg 28:36.

Mecz o trzecie miejsce rozpocznie się o godzinie 17. Transmisję na żywo będzie można oglądać tylko w Internecie na sport.tvp.pl, tym razem nie będzie transmisji na TVP Sport.