2021-11-20 09:58:55
Wojciech Staniec

Zawodnicy Łomży Vive Kielce wrócili z Barcelony do Polski. Na lotnisku witał ich salut wodny

Zwycięstwo Łomży Vive Kielce w Barcelonie odbiło się szerokiem echem w całej sportowej Polsce. Jednak takiego przywitania na lotnisku chyba nikt się nie spodziewał.

W czwartkowy wieczór kielczanie po świetnym meczu wygrali na wyjeździe mecz Ligi Mistrzów z FC Barceloną. To duży sukces, bo Barca to aktualny zdobywca Ligi Mistrzów, drużyna, która ostatni raz u siebie przegrałą blisko sześć lat temu... też z kieleckim zespołem.

Po tym triumfie Łomża Vive umocniła się na pierwszym miejscu w grupie. Wygrana w Barcelonie odbiła się szerokiem echem w sportowej Polsce i była przez przez wszystkich komentowana.

W piątek Łomża Vive Kielce wróciła do Polski, a na lotnisku w Katowicach została przywitana iście królewsko. - Salutem wodnym powitaliśmy drużynę szczypiornistów Łomża Vive Kielce, która wróciła do Polski po zwycięskim meczu z FC Barceloną rozegranym w ramach Ligi Mistrzów. To duży sukces, bo „Barça” na swoim terenie nie przegrała w Lidze Mistrzów od 6 lat (45 meczów u siebie bez porażki) - napisało na Facebooku lotnisko.

fot. Katowice Airport