2021-11-17 11:21:34
Wojciech Staniec

Sabate: Drużyna z Berlina wygrała w pełni zasłużenie

- Wiemy w jakiej sytuacji jesteśmy, musimy kontynuować swoją pracę i zachować swoją koncentrację - mówił po meczu z Fuchse Berlin, Xavi Sabate, trener Orlen Wisły Płock. - Jestem zadowolony ze zwycięstwa na trudnym terenie - nie krył Jaron Siewert, szkoleniowiec Fuchse.

Jaron Siewert (trener, Fuchse Berlin): - Jestem dumny z mojego zespołu, z tego jak zagraliśmy. Za nami bardzo trudny tydzień, mieliśmy ciężkie mecze. Jestem zadowolony ze zwycięstwa na trudnym terenie. Orlen Wisła Płock była bardzo wymagającym przeciwnikiem. Jestem bardzo zadowolony z postawy mojej drużyny i dwóch punktów.

Xavi Sabate: (trener, Orlen Wisła Płock): - Drużyna z Berlina w pełni zasłużenie wygrała, nie mam co do tego wątpliwości. Mecz można podzielić na dwie różne połowy, w pierwszej obie drużyny zagrały dobrze w ataku, trochę słabiej w obronie. W drugiej połowie, kiedy przeciwnicy wyszli na prowadzenie potrafili utrzymać rytm gry. Nie dali nam wyrównać i przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Wiemy w jakiej sytuacji jesteśmy, musimy kontynuować swoją pracę i zachować swoją koncentrację. 

Więcej o piłce ręcznej posłuchasz w podcaście Handball Talks PL:

fot. Mateusz Kaleta