2021-07-19 08:42:04
Materiał partnera

Kto jest faworytem Igrzysk Olimpijskich w piłce ręcznej?

Już wkrótce rozpoczną się Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Jak poinformowały władze, w tym przypadku odbędą się one bez udziału publiczności. W ostatnich dniach odbyło się losowanie grup w turnieju piłki ręcznej, dlatego też zapraszam na analizę, kto zdaniem zakładów bukmacherskich jest głównym faworytem do wygrania całej imprezy.

Podział na grupy

Na początek warto zwrócić uwagę na to, jak prezentują się obie grupy. Niestety w turnieju finałowym zabraknie reprezentacji Polski. Co jest zdecydowanym ciosem dla polskich kibiców tej dyscypliny.

Podział na grupy:

Grupa A: Argentyna, Hiszpania, Niemcy, Francja, Norwegia, Brazylia

Grupa B: Bahrajn, Egipt, Portugalia, Szwecja, Dania, Japonia

Turniej piłkarzy ręcznych na Igrzyskach Olimpijskich rozpocznie się 24 lipca, finał zaplanowano na 7 sierpnia.

Bardzo ciekawie zapowiadają się zmagania w grupie A. O zwycięstwo powinny powalczyć tutaj cztery zespoły - czyli Niemcy, Francja, Norwegia, a także Hiszpania. Nie można jednak lekceważyć Brazylii i Argentyny, ponieważ w minionych latach te drużyny zdecydowanie poprawiły swój poziom gry. Patrząc na przygotowane przez zakłady sportowe przeliczniki, można stwierdzić, że zapowiada się bardzo wyrównana rywalizacja

No zdecydowanie łatwiejszą wygląda grupa B, gdzie sprawę pomiędzy sobą powinny rozstrzygnąć ekipy Szwecji, a także Danii. W tym przypadku legalny bukmacher PZbuk nie ma żadnych wątpliwości, że Duńczycy powinni wygrać tę grupę, ale Szwedzi mogą powalczyć do samego końca. 

Kto jest głównym faworytem tego turnieju?

Za głównego faworyta całej imprezy legalny bukmacher uznaje reprezentację Danii. Taki scenariusz nie może nikogo dziwić, ponieważ mowa o zespole, który dwa razy z rzędu zdobył Mistrzostwo Świata. Turnieje finałowe na Igrzyskach Olimpijskich rządzą się jednak swoimi prawami, a do tej pory reprezentacja Danii (tylko raz) w turnieju mężczyzn wywalczyła złoty medal na IO. Dunki dokonały tej sztuki aż trzykrotnie!

W klasyfikacji medalowej turnieju mężczyzn najlepiej prezentują się Francuzi. Trójkolorowi do tej pory dwukrotnie wygrali Igrzyska Olimpijskie, a do tego raz zajęli drugie miejsce i raz skończyli na najniższym stopniu podium. Ogólnie rzecz biorąc, Francuzi są drużyną, która do tej pory wywalczyła najwięcej medali obok Szwecji i Rumunii. Francja była ogromnym rozczarowaniem ostatnich Mistrzostw Świata, gdzie zajęła dopiero czwarte miejsce, dlatego też można się spodziewać, że tym razem będą chcieli zmazać plamę z tamtego turnieju.

Legalni bukmacherzy nie zapominają również o reprezentacji Szwecji. Zawodnicy Trzech Koron do tej pory cztery razy grali w finale turnieju Igrzysk Olimpijskich i za każdym razem przegrywali, kończąc ze srebrnym medalem. Podobnie było na ostatnich Mistrzostwach Świata, gdzie ulegli Danii. Czy tym razem się przełamią?

Newsy od legalnego bukmachera online na turniej piłki ręcznej podczas Igrzysk Olimpijskich znajdziesz na stronie, takiej jak PZBuk.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Mateusz Nowak – redaktor Zagranie.com, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na Twitterze - @Mati_N95