Grupa A
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | 14 | 37 | 444 | 343 | 101 | 12 | 0 | 1 | 2 |
2 | AZS AGH Kraków | 14 | 33 | 406 | 343 | 63 | 11 | 0 | 0 | 3 |
3 | SPR Grunwald Ruda Śląska | 14 | 30 | 412 | 381 | 31 | 10 | 0 | 0 | 4 |
4 | PGE VIVE II Kielce | 14 | 24 | 348 | 368 | -20 | 8 | 0 | 0 | 6 |
5 | HLB Buskowianka | 14 | 19 | 354 | 346 | 8 | 7 | 2 | 0 | 7 |
6 | SPR Orzeł Przeworsk | 14 | 13 | 390 | 438 | -48 | 4 | 0 | 1 | 10 |
7 | NLO SMS II ZPRP Kielce | 14 | 9 | 379 | 425 | -46 | 3 | 0 | 0 | 11 |
8 | SPR Stal Mielec II | 14 | 3 | 323 | 412 | -89 | 1 | 0 | 0 | 13 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Stal Mielec II | AZS UJK Społem Kielce | Mielec | 2018-09-22 | 12:26 | 6:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS AGH Kraków | SPR Orzeł Przeworsk | Kraków | 2018-09-22 | 37:27 | 18:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
3 | HLB Buskowianka | SPR Grunwald Ruda Śląska | Busko-Zdrój | 2018-09-23 | 19:21 | 7:11 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
4 | NLO SMS II ZPRP Kielce | PGE VIVE II Kielce | Kielce | 2018-09-21 | 22:24 | 11:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | PGE VIVE II Kielce | Kielce | 2018-09-28 | 33:20 | 15:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Grunwald Ruda Śląska | NLO SMS II ZPRP Kielce | Ruda Śląska | 2018-10-10 | 35:24 | 16:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Orzeł Przeworsk | HLB Buskowianka | Przeworsk | 2018-09-29 | 29:27 | 15:12 | 106 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Stal Mielec II | AZS AGH Kraków | Mielec | 2018-09-30 | 19:24 | 7:0 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS AGH Kraków | AZS UJK Społem Kielce | Kraków | 2018-10-06 | 26:23 | 13:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | HLB Buskowianka | SPR Stal Mielec II | Busko-Zdrój | 2018-10-06 | 32:21 | 14:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | NLO SMS II ZPRP Kielce | SPR Orzeł Przeworsk | Kielce | 2018-10-06 | 39:29 | 21:18 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
4 | PGE VIVE II Kielce | SPR Grunwald Ruda Śląska | Kielce | 2018-10-07 | 20:30 | 11:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | SPR Grunwald Ruda Śląska | Kielce | 2018-10-14 | 43:26 | 17:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Orzeł Przeworsk | PGE VIVE II Kielce | Przeworsk | 2018-10-13 | 27:35 | 14:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Stal Mielec II | NLO SMS II ZPRP Kielce | Mielec | 2018-10-13 | 26:34 | 11:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | HLB Buskowianka | AZS AGH Kraków | Busko-Zdrój | 2018-10-13 | 21:25 | 12:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HLB Buskowianka | AZS UJK Społem Kielce | Busko-Zdrój | 2018-10-20 | 26:30 | 10:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS AGH Kraków | NLO SMS II ZPRP Kielce | Kraków | 2018-10-20 | 31:27 | 16:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | PGE VIVE II Kielce | SPR Stal Mielec II | Kielce | 2018-10-20 | 29:27 | 15:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Grunwald Ruda Śląska | SPR Orzeł Przeworsk | Ruda Śląska | 2018-10-21 | 31:21 | 14:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | SPR Orzeł Przeworsk | Kielce | 2018-11-10 | 33:27 | 16:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Stal Mielec II | SPR Grunwald Ruda Śląska | Mielec | 2018-11-10 | 24:27 | 12:15 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS AGH Kraków | PGE VIVE II Kielce | Kraków | 2018-11-09 | 24:16 | 8:7 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | NLO SMS II ZPRP Kielce | HLB Buskowianka | Kielce | 2018-11-21 | 23:29 | 16:18 | 55 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS II ZPRP Kielce | AZS UJK Społem Kielce | Kielce | 2018-11-16 | 26:34 | 13:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | PGE VIVE II Kielce | HLB Buskowianka | Kielce | 2018-11-18 | 21:20 | 8:9 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Grunwald Ruda Śląska | AZS AGH Kraków | Ruda Śląska | 2018-11-17 | 27:35 | 14:22 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Orzeł Przeworsk | SPR Stal Mielec II | Przeworsk | 2018-11-17 | 28:22 | 12:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | SPR Stal Mielec II | Kielce | 2018-11-23 | 34:19 | 18:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Orzeł Przeworsk | AZS AGH Kraków | Przeworsk | 2018-11-25 | 28:30 | 17:14 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Grunwald Ruda Śląska | HLB Buskowianka | Ruda Śląska | 2018-11-28 | 31:25 | 11:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | PGE VIVE II Kielce | NLO SMS II ZPRP Kielce | Kielce | 2018-11-24 | 26:19 | 13:8 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PGE VIVE II Kielce | AZS UJK Społem Kielce | Kielce | 2018-11-30 | 27:29 | 12:17 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NLO SMS II ZPRP Kielce | SPR Grunwald Ruda Śląska | Kielce | 2018-12-01 | 30:32 | 18:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | HLB Buskowianka | SPR Orzeł Przeworsk | Busko-Zdrój | 2018-12-01 | 32:32 | 10:15 | 130 | 3:2 | Szczegóły |
4 | AZS AGH Kraków | SPR Stal Mielec II | Kraków | 2018-12-01 | 32:24 | 18:14 | 71 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | AZS AGH Kraków | Kielce | 2018-12-08 | 31:28 | 13:13 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Stal Mielec II | HLB Buskowianka | Mielec | 2018-12-08 | 20:26 | 11:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Orzeł Przeworsk | NLO SMS II ZPRP Kielce | Przeworsk | 2018-12-08 | 36:33 | 17:17 | 148 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Grunwald Ruda Śląska | PGE VIVE II Kielce | Ruda Śląska | 2018-12-09 | 31:22 | 15:10 | 127 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Grunwald Ruda Śląska | AZS UJK Społem Kielce | Ruda Śląska | 2018-12-15 | 34:36 | 17:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | PGE VIVE II Kielce | SPR Orzeł Przeworsk | Kielce | 2018-12-15 | 34:33 | 18:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | NLO SMS II ZPRP Kielce | SPR Stal Mielec II | Kielce | 2019-01-08 | 30:34 | 17:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AGH Kraków | HLB Buskowianka | Kraków | 2018-12-15 | 25:27 | 11:14 | 180 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | HLB Buskowianka | Kielce | 2019-01-13 | 21:21 | 9:11 | 200 | 4:5 | Szczegóły |
2 | NLO SMS II ZPRP Kielce | AZS AGH Kraków | Kielce | 2019-01-12 | 23:22 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Stal Mielec II | PGE VIVE II Kielce | Mielec | 2019-01-22 | 24:25 | 10:10 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Orzeł Przeworsk | SPR Grunwald Ruda Śląska | Przeworsk | 2019-01-12 | 21:24 | 9:12 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Orzeł Przeworsk | AZS UJK Społem Kielce | Przeworsk | 2019-01-19 | 23:34 | 14:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Grunwald Ruda Śląska | SPR Stal Mielec II | Ruda Śląska | 2019-01-17 | 36:24 | 20:8 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | PGE VIVE II Kielce | AZS AGH Kraków | Kielce | 2019-01-21 | 23:30 | 14:14 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
4 | HLB Buskowianka | NLO SMS II ZPRP Kielce | Busko-Zdrój | 2019-01-20 | 30:21 | 14:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | NLO SMS II ZPRP Kielce | Kielce | 2019-01-23 | 37:28 | 21:14 | 140 | 0:0 | Szczegóły |
2 | HLB Buskowianka | PGE VIVE II Kielce | Busko Zdrój | 2019-01-26 | 19:26 | 10:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS AGH Kraków | SPR Grunwald Ruda Śląska | Kraków | 2019-01-26 | 37:27 | 18:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Stal Mielec II | SPR Orzeł Przeworsk | Mielec | 2019-01-27 | 27:29 | 15:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa B
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Wisła Sandomierz | 14 | 42 | 453 | 348 | 105 | 14 | 0 | 0 | 0 |
2 | Viret CMC Zawiercie | 14 | 31 | 420 | 371 | 49 | 10 | 0 | 1 | 4 |
3 | MOSiR Bochnia | 14 | 26 | 409 | 385 | 24 | 9 | 1 | 0 | 5 |
4 | MUKS Siódemka Mysłowice | 14 | 25 | 403 | 355 | 48 | 8 | 0 | 1 | 6 |
5 | NLO SMS ZPRP Kielce | 14 | 21 | 425 | 391 | 34 | 7 | 0 | 0 | 7 |
6 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | 14 | 14 | 345 | 402 | -57 | 5 | 1 | 0 | 9 |
7 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | 14 | 9 | 373 | 467 | -94 | 3 | 0 | 0 | 11 |
8 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | 14 | 0 | 309 | 418 | -109 | 0 | 0 | 0 | 14 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Kielce | 2018-09-21 | 36:25 | 17:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | MOSiR Bochnia | Bytom | 2018-09-22 | 29:34 | 14:17 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MUKS Siódemka Mysłowice | SPR Wisła Sandomierz | Mysłowice | 2018-09-23 | 19:26 | 10:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Viret CMC Zawiercie | Sosnowiec | 2018-09-22 | 23:23 | 11:14 | 297 | 3:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | Viret CMC Zawiercie | Kielce | 2018-09-29 | 22:28 | 8:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Wisła Sandomierz | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Sandomierz | 2018-09-29 | 33:22 | 17:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MOSiR Bochnia | MUKS Siódemka Mysłowice | Bochnia | 2018-09-29 | 22:22 | 10:11 | 70 | 5:3 | Szczegóły |
4 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Kielce | 2018-09-29 | 22:23 | 10:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | NLO SMS ZPRP Kielce | Bytom | 2018-10-04 | 23:35 | 11:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MUKS Siódemka Mysłowice | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Mysłowice | 2018-10-07 | 39:20 | 14:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | MOSiR Bochnia | Sosnowiec | 2018-10-06 | 25:29 | 12:13 | 86 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Viret CMC Zawiercie | SPR Wisła Sandomierz | Zawiercie | 2018-10-06 | 30:34 | 14:15 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | SPR Wisła Sandomierz | Kielce | 2018-10-13 | 26:35 | 8:15 | 45 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MOSiR Bochnia | Viret CMC Zawiercie | Bochnia | 2018-10-12 | 24:26 | 14:15 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Kielce | 2018-10-14 | 22:28 | 9:15 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | MUKS Siódemka Mysłowice | Bytom | 2018-10-13 | 28:35 | 13:20 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUKS Siódemka Mysłowice | NLO SMS ZPRP Kielce | Mysłowice | 2018-10-19 | 31:28 | 17:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Sosnowiec | 2018-10-19 | 37:32 | 23:16 | 90 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Viret CMC Zawiercie | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Zawiercie | 2018-10-20 | 30:19 | 13:10 | 230 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Wisła Sandomierz | MOSiR Bochnia | Sandomierz | 2018-10-20 | 35:26 | 18:14 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | MOSiR Bochnia | Kielce | 2018-11-11 | 24:28 | 13:14 | 45 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | SPR Wisła Sandomierz | Kielce | 2018-11-11 | 22:26 | 13:14 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Viret CMC Zawiercie | Bytom | 2018-11-07 | 23:35 | 10:19 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MUKS Siódemka Mysłowice | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Mysłowice | 2018-11-11 | 26:21 | 9:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | NLO SMS ZPRP Kielce | Sosnowiec | 2018-11-17 | 24:23 | 12:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Viret CMC Zawiercie | MUKS Siódemka Mysłowice | Zawiercie | 2018-11-17 | 33:29 | 14:15 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Wisła Sandomierz | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Sandomierz | 2018-11-17 | 47:29 | 20:15 | 130 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MOSiR Bochnia | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Bochnia | 2018-11-18 | 31:20 | 12:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | NLO SMS ZPRP Kielce | Kielce | 2018-11-23 | 27:35 | 14:16 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MOSiR Bochnia | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Bochnia | 2018-11-24 | 37:31 | 21:16 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Wisła Sandomierz | MUKS Siódemka Mysłowice | Sandomierz | 2018-11-24 | 26:25 | 12:8 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Viret CMC Zawiercie | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Zawiercie | 2018-11-21 | 30:26 | 14:10 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viret CMC Zawiercie | NLO SMS ZPRP Kielce | Zawiercie | 2018-11-28 | 36:41 | 15:23 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | SPR Wisła Sandomierz | Sosnowiec | 2018-12-01 | 24:32 | 8:17 | 152 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MUKS Siódemka Mysłowice | MOSiR Bochnia | Mysłowice | 2018-11-30 | 33:24 | 20:13 | 80 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Bytom | 2019-01-05 | 22:21 | 10:11 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Kielce | 2018-12-08 | 40:26 | 19:13 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | MUKS Siódemka Mysłowice | Kielce | 2018-12-09 | 22:32 | 11:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MOSiR Bochnia | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Bochnia | 2018-12-08 | 42:24 | 22:10 | 72 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Wisła Sandomierz | Viret CMC Zawiercie | Sandomierz | 2018-12-08 | 28:20 | 15:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Wisła Sandomierz | NLO SMS ZPRP Kielce | Sandomierz | 2018-12-15 | 36:30 | 16:14 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Viret CMC Zawiercie | MOSiR Bochnia | Zawiercie | 2018-12-16 | 33:26 | 14:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Sosnowiec | 2018-12-15 | 25:23 | 12:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MUKS Siódemka Mysłowice | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Mysłowice | 2018-12-15 | 32:25 | 17:10 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | MUKS Siódemka Mysłowice | Kielce | 2019-01-11 | 27:26 | 15:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Bytom | 2019-01-13 | 28:24 | 12:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Viret CMC Zawiercie | Kielce | 2019-01-12 | 19:32 | 11:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MOSiR Bochnia | SPR Wisła Sandomierz | Bochnia | 2019-01-12 | 29:32 | 17:18 | 110 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSiR Bochnia | NLO SMS ZPRP Kielce | Bochna | 2019-01-22 | 30:27 | 14:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Wisła Sandomierz | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Sandomierz | 2019-01-19 | 32:23 | 13:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Viret CMC Zawiercie | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Zawiercie | 2019-01-20 | 37:31 | 22:15 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | MUKS Siódemka Mysłowice | Sosnowiec | 2019-01-23 | 26:28 | 11:12 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Kielce | 2019-01-26 | 31:16 | 15:10 | 90 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MUKS Siódemka Mysłowice | Viret CMC Zawiercie | Mysłowice | 2019-01-27 | 26:27 | 12:14 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | SPR Wisła Sandomierz | Bytom | 2019-01-27 | 23:31 | 12:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | MOSiR Bochnia | Kielce | 2019-01-26 | 24:27 | 15:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa niemistrzowska
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | 14 | 36 | 456 | 345 | 111 | 12 | 0 | 0 | 2 |
2 | HLB Buskowianka | 14 | 35 | 396 | 339 | 57 | 12 | 1 | 0 | 2 |
3 | SPR Orzeł Przeworsk | 14 | 25 | 427 | 428 | -1 | 8 | 0 | 1 | 6 |
4 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | 14 | 24 | 348 | 366 | -18 | 8 | 0 | 0 | 6 |
5 | NLO SMS II ZPRP Kielce | 14 | 18 | 391 | 382 | 9 | 6 | 0 | 0 | 8 |
6 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | 14 | 17 | 362 | 408 | -46 | 6 | 1 | 0 | 8 |
7 | SPR Stal Mielec II | 14 | 10 | 344 | 404 | -60 | 3 | 0 | 1 | 11 |
8 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | 14 | 3 | 346 | 398 | -52 | 1 | 0 | 0 | 13 |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | HLB Buskowianka | Kielce | 2019-02-09 | 21:28 | 13:14 | 63 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NLO SMS ZPRP Kielce | SPR Stal Mielec II | Kielce | 2019-02-09 | 41:20 | 20:8 | 40 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | NLO SMS II ZPRP Kielce | Sosnowiec | 2019-02-09 | 22:33 | 12:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | SPR Orzeł Przeworsk | Bytom | 2019-02-10 | 34:29 | 18:9 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HLB Buskowianka | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Busko Zdrój | 2019-02-17 | 29:23 | 12:12 | 256 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Orzeł Przeworsk | NLO SMS ZPRP Kielce | Przeworsk | 2019-02-22 | 27:30 | 12:16 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
3 | NLO SMS II ZPRP Kielce | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Kielce | 2019-02-22 | 29:24 | 14:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Stal Mielec II | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Mielec | 2019-02-23 | 33:33 | 11:15 | 50 | 6:7 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | HLB Buskowianka | Bytom | 2019-03-16 | 28:32 | 19:18 | 25 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NLO SMS ZPRP Kielce | NLO SMS II ZPRP Kielce | Kelce | 2019-03-01 | 33:29 | 18:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | SPR Orzeł Przeworsk | Kielce | 2019-03-09 | 27:30 | 12:22 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | SPR Stal Mielec II | Sosnowiec | 2019-03-07 | 18:17 | 8:10 | 220 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HLB Buskowianka | NLO SMS ZPRP Kielce | Busko Zdrój | 2019-03-30 | 27:22 | 14:11 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Orzeł Przeworsk | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Przeworsk | 2019-03-30 | 32:28 | 15:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | NLO SMS II ZPRP Kielce | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Kielce | 2019-03-30 | 0:10 | 0:0 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | SPR Stal Mielec II | Kielce | 2019-03-30 | 26:29 | 14:15 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HLB Buskowianka | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Busko Zdrój | 2019-04-06 | 22:21 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Stal Mielec II | NLO SMS ZPRP Kielce | Mielec | 2019-04-13 | 20:30 | 8:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
3 | NLO SMS II ZPRP Kielce | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Kielce | 2019-03-15 | 28:29 | 15:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Orzeł Przeworsk | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Przeworsk | 2019-04-06 | 41:28 | 16:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | HLB Buskowianka | Sosnowiec | 2019-04-13 | 22:26 | 13:13 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NLO SMS ZPRP Kielce | SPR Orzeł Przeworsk | Kielce | 2019-04-14 | 36:28 | 23:13 | 30 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | NLO SMS II ZPRP Kielce | Kielce | 2019-03-23 | 23:32 | 12:18 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | SPR Stal Mielec II | Bytom | 2019-04-18 | 26:31 | 13:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejek
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HLB Buskowianka | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | Busko-Zdrój | 2019-05-12 | 29:25 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | NLO SMS II ZPRP Kielce | NLO SMS ZPRP Kielce | Kielce | 2019-05-11 | 26:33 | 12:18 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Orzeł Przeworsk | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Przeworsk | 2019-04-12 | 36:35 | 16:15 | 120 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Stal Mielec II | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | Mielec | 2019-04-28 | 21:22 | 11:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NLO SMS ZPRP Kielce | HLB Buskowianka | Kielce | 2019-05-15 | 31:27 | 18:16 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec | SPR Orzeł Przeworsk | Sosnowiec | 2019-04-10 | 30:21 | 16:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | UKS MOSM Vocare BPO Bytom | NLO SMS II ZPRP Kielce | Bytom | 2019-05-18 | 24:34 | 14:17 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | SPR Stal Mielec II | AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce | Mielec | 2019-05-19 | 23:29 | 13:13 | 64 | 0:0 | Szczegóły |
Grupa mistrzowska
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Zwycięstwa po karnych | Porażki po karnych | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | 14 | 38 | 442 | 360 | 82 | 13 | 1 | 0 | 1 |
2 | SPR Wisła Sandomierz | 14 | 33 | 418 | 365 | 53 | 11 | 1 | 1 | 3 |
3 | AZS AGH Kraków | 14 | 31 | 433 | 375 | 58 | 10 | 0 | 1 | 4 |
4 | Viret CMC Zawiercie | 14 | 24 | 400 | 395 | 5 | 8 | 0 | 0 | 6 |
5 | MUKS Siódemka Mysłowice | 14 | 19 | 372 | 376 | -4 | 6 | 0 | 1 | 8 |
6 | SPR Grunwald Ruda Śląska | 14 | 11 | 384 | 435 | -51 | 4 | 1 | 0 | 10 |
7 | MOSiR Bochnia | 14 | 7 | 364 | 424 | -60 | 2 | 1 | 2 | 12 |
8 | PGE VIVE II Kielce | 14 | 5 | 324 | 407 | -83 | 2 | 1 | 0 | 12 |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MUKS Siódemka Mysłowice | AZS UJK Społem Kielce | Mysłowice | 2019-02-10 | 25:34 | 10:15 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Wisła Sandomierz | PGE VIVE II Kielce | Sandomierz | 2019-02-09 | 31:25 | 15:12 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Viret CMC Zawiercie | SPR Grunwald Ruda Śląska | Zawiercie | 2019-02-09 | 31:26 | 13:17 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MOSiR Bochnia | AZS AGH Kraków | Bochnia | 2019-02-09 | 23:29 | 13:13 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | Viret CMC Zawiercie | Kielce | 2019-02-24 | 30:27 | 16:13 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS AGH Kraków | SPR Wisła Sandomierz | Kraków | 2019-02-23 | 28:28 | 14:16 | 200 | 3:4 | Szczegóły |
3 | SPR Grunwald Ruda Śląska | MUKS Siódemka Mysłowice | Ruda Śląska | 2019-02-28 | 23:24 | 13:10 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | PGE VIVE II Kielce | MOSiR Bochnia | Kielce | 2019-02-23 | 26:34 | 15:16 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOSiR Bochnia | AZS UJK Społem Kielce | Bochnia | 2019-03-24 | 26:27 | 9:12 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Wisła Sandomierz | SPR Grunwald Ruda Śląska | Sandomierz | 2019-03-09 | 33:25 | 16:11 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MUKS Siódemka Mysłowice | AZS AGH Kraków | Mysłowice | 2019-03-17 | 29:32 | 14:14 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Viret CMC Zawiercie | PGE VIVE II Kielce | Zawiercie | 2019-03-15 | 30:24 | 14:12 | 290 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | SPR Wisła Sandomierz | Kielce | 2019-03-30 | 22:22 | 11:12 | 0 | 4:2 | Szczegóły |
2 | AZS AGH Kraków | Viret CMC Zawiercie | Kraków | 2019-03-30 | 27:30 | 11:15 | 70 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Grunwald Ruda Śląska | MOSiR Bochnia | Ruda Śląska | 2019-03-30 | 28:28 | 16:14 | 30 | 5:4 | Szczegóły |
4 | PGE VIVE II Kielce | MUKS Siódemka Mysłowice | 2019-03-31 | 20:25 | 11:9 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | MUKS Siódemka Mysłowice | Kielce | 2019-04-06 | 35:24 | 21:8 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
2 | PGE VIVE II Kielce | SPR Wisła Sandomierz | Kielce | 2019-04-06 | 25:32 | 13:17 | 60 | 0:0 | Szczegóły |
3 | SPR Grunwald Ruda Śląska | Viret CMC Zawiercie | Ruda Śląska | 2019-04-06 | 26:29 | 14:11 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AGH Kraków | MOSiR Bochnia | Kraków | 2019-04-07 | 39:25 | 18:10 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viret CMC Zawiercie | AZS UJK Społem Kielce | Zawiercie | 2019-04-13 | 29:33 | 16:17 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Wisła Sandomierz | AZS AGH Kraków | Sandomierz | 2019-04-14 | 26:33 | 13:16 | 200 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MUKS Siódemka Mysłowice | SPR Grunwald Ruda Śląska | Mysłowice | 2019-04-29 | 29:23 | 14:13 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MOSiR Bochnia | PGE VIVE II Kielce | Bochnia | 2019-04-16 | 28:28 | 15:17 | 50 | 2:4 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS UJK Społem Kielce | MOSiR Bochnia | Kielce | 2019-04-27 | 36:20 | 19:9 | 150 | 0:0 | Szczegóły |
2 | SPR Grunwald Ruda Śląska | SPR Wisła Sandomierz | Ruda Śląska | 2019-05-12 | 28:39 | 18:21 | 20 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS AGH Kraków | MUKS Siódemka Mysłowice | Kraków | 2019-05-12 | 31:35 | 14:18 | 50 | 0:0 | Szczegóły |
4 | PGE VIVE II Kielce | Viret CMC Zawiercie | Kielce | 2019-05-15 | 28:23 | 14:11 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPR Wisła Sandomierz | AZS UJK Społem Kielce | Sandomierz | 2019-05-19 | 26:30 | 13:16 | 299 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Viret CMC Zawiercie | AZS AGH Kraków | Zawiercie | 2019-05-18 | 32:34 | 12:19 | 100 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MOSiR Bochnia | SPR Grunwald Ruda Śląska | Bochnia | 2019-05-08 | 29:30 | 14:14 | 250 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MUKS Siódemka Mysłowice | PGE VIVE II Kielce | Mysłowice | 2019-05-18 | 27:20 | 13:9 | 100 | 0:0 | Szczegóły |