Najlepsi gracze

Grupa A
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Pfadi Winterthur56148148302
2RK "Mladost" Cacak54130130203
3HC Szachtar-Akademia327676102
4HK Lovosice327676102
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK "Mladost" CacakHK LovosiceCacak2008-10-1226:2515:135000:0Szczegóły
2Pfadi WinterthurHC Szachtar-AkademiaCacak2008-10-1225:3015:161000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HK LovosicePfadi WinterthurCacak2008-10-1121:3612:181000:0Szczegóły
2RK "Mladost" CacakHC Szachtar-AkademiaCacak2008-10-1131:2420:103000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Pfadi WinterthurRK "Mladost" CacakCacak2008-10-1027:2215:83000:0Szczegóły
2HC Szachtar-AkademiaHK LovosiceCacak2008-10-1022:3013:312000:0Szczegóły
Grupa B
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1HIT Innsbruck710217217502
2Sungul Snieżyńsk56140140221
3Bursa Nilüfer BK329393102
4Manchester HC305656003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bursa Nilüfer BKManchester HCInnsbruck2008-10-1245:2522:131000:0Szczegóły
2HIT InnsbruckSungul SnieżyńskInnsbruck2008-10-1229:2514:102000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Bursa Nilüfer BKSungul SnieżyńskInnsbruck2008-10-1123:3011:151000:0Szczegóły
2Manchester HCHIT InnsbruckInnsbruck2008-10-1115:4110:194000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Sungul SnieżyńskManchester HCInnsbruck2008-10-1037:1620:91000:0Szczegóły
2HIT InnsbruckBursa Nilüfer BKInnsbruck2008-10-1035:2517:64000:0Szczegóły
Grupa C
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1Gammadue Secchia58158158401
2A.C. Filippos Verias56148148302
3MRK "Gorazde" Gorazde328181102
4Great Dane HC London305151003
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.C. Filippos VeriasGreat Dane HC LondonRubiera2008-10-1039:1713:81000:0Szczegóły
2MRK "Gorazde" GorazdeGammadue SecchiaRubiera2008-10-1023:2711:124000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Great Dane HC LondonMRK "Gorazde" GorazdeRubiera2008-10-1116:329:151000:0Szczegóły
2Gammadue SecchiaA.C. Filippos VeriasRubiera2008-10-1124:2313:104000:0Szczegóły
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1MRK "Gorazde" GorazdeA.C. Filippos VeriasRubiera2008-10-1226:3213:171000:0Szczegóły
2Gammadue SecchiaGreat Dane HC LondonRubiera2008-10-1238:1817:152000:0Szczegóły
Grupa D
Lp Zespół Mecze Punkty Bramki rzucone Bramki stracone Zwycięstwa Remisy Porażki
1HC Buducnost Podgorica915281281711
2HRK "Karlovac"55143143212
3LIF Lindesberg329292102
4University of Manchester304444003
3. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1LIF LindesbergUniversity of ManchesterKarlovac2008-10-1238:1619:83000:0Szczegóły
2HRK "Karlovac"HC Buducnost PodgoricaKarlovac2008-10-1228:2813:1220000:0Szczegóły
2. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1LIF LindesbergHC Buducnost PodgoricaKarlovac2008-10-1130:3412:198000:0Szczegóły
2University of ManchesterHRK "Karlovac"Karlovac2008-10-1117:3411:1613000:0Szczegóły
1. kolejka
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1HC Buducnost PodgoricaUniversity of ManchesterKarlovac2008-10-1039:1123:65000:0Szczegóły
2HRK "Karlovac"LIF LindesbergKarlovac2008-10-1030:2415:1212000:0Szczegóły
Trzecia runda
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1H43 LundBesiktas JKLund2008-11-1628:2615:1224000:0Szczegóły
2HC Buducnost PodgoricaRK Sloga DobojPodgorica2008-11-1532:2219:85000:0Szczegóły
3RK "Mladost" CacakLiberty S. BernardoCacak2008-11-1525:2713:125000:0Szczegóły
4MRK Vardar SkopjeA.C. Filippos VeriasSkopje2008-11-1627:2414:812000:0Szczegóły
5Bologna UnitedCSU SuceavaBologna2008-11-1630:2613:142000:0Szczegóły
6Gammadue SecchiaStiinta Municipal Dedeman BacauRubiera2008-11-1533:3913:213000:0Szczegóły
7Dinamo PołtawaVictory Regia MińskPołtawa2008-11-1523:2612:135000:0Szczegóły
8RK PorecHIT InnsbruckPorec2008-11-2231:2915:158000:0Szczegóły
9UCM Sport ResitaHRK "Karlovac"Resita2008-11-1531:2514:1414000:0Szczegóły
10UHK KremsPfadi WinterthurKrems2008-11-2334:3018:166000:0Szczegóły
11A.C. PAOKSungul SnieżyńskSaloniki2008-11-1523:2310:114000:0Szczegóły
12MMTS KwidzynRK Proleter NaftagasKwidzyn2008-11-1524:1913:512000:0Szczegóły
13HC Dobrudja - DobriczKłajpeda DragunasDobricz2008-11-1535:3117:155000:0Szczegóły
14HB EschBSV Bern MuriEsch-sur-Alzette2008-11-1524:3814:173500:0Szczegóły
15RK Mornar BarMaritimo da MadeiraBar2008-11-1527:2910:145000:0Szczegóły
16SKIF-KrasnodarHC TallasKrasnodar2008-11-1539:1721:65000:0Szczegóły
Trzecia runda - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Besiktas JKH43 LundStambuł2008-11-2335:2315:115000:0Szczegóły
2RK Sloga DobojHC Buducnost PodgoricaPodgoricaa2008-11-1619:377:183000:0Szczegóły
3Liberty S. BernardoRK "Mladost" CacakSao Bernando-Aveiro2008-11-2230:2613:137000:0Szczegóły
4A.C. Filippos VeriasMRK Vardar SkopjeVeria2008-11-2230:2718:1310000:0Szczegóły
5CSU SuceavaBologna UnitedSuceava2008-11-2332:2414:115000:0Szczegóły
6Stiinta Municipal Dedeman BacauGammadue SecchiaBacau2008-11-2235:3619:1816000:0Szczegóły
7Victory Regia MińskDinamo PołtawaMohylew2008-11-2227:3012:164000:0Szczegóły
8HIT InnsbruckRK PorecInnsbruck2008-11-1533:2618:95000:0Szczegóły
9HRK "Karlovac"UCM Sport ResitaKarlovac2008-11-2226:3413:1620000:0Szczegóły
10Pfadi WinterthurUHK KremsWinterthur2008-11-1530:2717:146000:0Szczegóły
11Sungul SnieżyńskA.C. PAOKSnieżynsk2008-11-2225:2513:138000:0Szczegóły
12RK Proleter NaftagasMMTS KwidzynZrenjanin2008-11-2223:1512:712000:0Szczegóły
13Kłajpeda DragunasHC Dobrudja - DobriczDobricz2008-11-1628:2514:145000:0Szczegóły
14BSV Bern MuriHB EschBerno2008-11-2232:2416:113000:0Szczegóły
15Maritimo da MadeiraRK Mornar BarFunchal2008-11-2231:1714:92000:0Szczegóły
16HC TallasSKIF-KrasnodarKrasnodar2008-11-1620:3910:1711000:0Szczegóły
1/8 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1A.C. PAOKStiinta Municipal Dedeman BacauSaloniki2009-02-1528:3116:136000:0Szczegóły
2Besiktas JKHIT InnsbruckStambuł2009-02-2225:2413:115000:0Szczegóły
3UCM Sport ResitaMRK Vardar SkopjeResita2009-02-1431:2016:816000:0Szczegóły
4HC Buducnost PodgoricaMaritimo da MadeiraFunchal2009-02-1430:2618:126000:0Szczegóły
5Dinamo PołtawaUHK KremsPołtawa2009-02-1426:3211:165000:0Szczegóły
6SKIF-KrasnodarBSV Bern MuriKrasnodar2009-02-1433:3518:1420000:0Szczegóły
7RK Proleter NaftagasHC Dobrudja - DobriczZrenjanin2009-02-2133:1918:820000:0Szczegóły
8Liberty S. BernardoCSU SuceavaSuceava2009-02-1529:3414:185000:0Szczegóły
1/8 finału - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Stiinta Municipal Dedeman BacauA.C. PAOKBacau2009-02-2229:3118:1818000:0Szczegóły
2HIT InnsbruckBesiktas JKInnsbruck2009-02-1426:2512:138000:0Szczegóły
3MRK Vardar SkopjeUCM Sport ResitaSkopje2009-02-2226:3212:155000:0Szczegóły
4Maritimo da MadeiraHC Buducnost PodgoricaFunchal2009-02-1528:3112:165000:0Szczegóły
5UHK KremsDinamo PołtawaKrems2009-02-2125:2615:145000:0Szczegóły
6BSV Bern MuriSKIF-KrasnodarWorblaufen2009-02-2129:3116:189000:0Szczegóły
7HC Dobrudja - DobriczRK Proleter NaftagasDobricz2009-02-2131:2613:145000:0Szczegóły
8CSU SuceavaLiberty S. BernardoSuceava2009-02-2228:2713:124000:0Szczegóły
1/4 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1UCM Sport ResitaRK Proleter NaftagasResita2009-03-2837:2521:1514000:0Szczegóły
2UHK KremsCSU SuceavaKrems2009-03-2826:2915:146000:0Szczegóły
3BSV Bern MuriStiinta Municipal Dedeman BacauGümlingen2009-03-2838:2815:134000:0Szczegóły
4HC Buducnost PodgoricaBesiktas JKPodgorica2009-03-2827:2513:1230000:0Szczegóły
1/4 finału - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1RK Proleter NaftagasUCM Sport ResitaZrenjanin2009-04-0522:309:155000:0Szczegóły
2CSU SuceavaUHK KremsSuceava2009-04-0432:2415:114500:0Szczegóły
3Stiinta Municipal Dedeman BacauBSV Bern MuriBacau2009-04-0437:2819:016000:0Szczegóły
4Besiktas JKHC Buducnost PodgoricaStambuł2009-04-0526:2312:135000:0Szczegóły
1/2 finału
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1Besiktas JKUCM Sport ResitaStambuł2009-04-2626:2614:135000:0Szczegóły
2CSU SuceavaBSV Bern MuriSuceava2009-04-2535:3118:164500:0Szczegóły
1/2 finału - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1UCM Sport ResitaBesiktas JKResita2009-05-0232:2116:1016000:0Szczegóły
2BSV Bern MuriCSU SuceavaGümlingen2009-05-0326:3414:155000:0Szczegóły
Finał
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1UCM Sport ResitaCSU SuceavaResita2009-05-2425:2713:1516000:0Szczegóły
Finał - rewanż
Lp Gospodarz Gość Miejsce Data Wynik Do przerwy Widzów Karne
1CSU SuceavaUCM Sport ResitaSuceava2009-05-3120:2512:174500:0Szczegóły