Runda Zasadnicza
Lp | Zespół | Mecze | Punkty | Bramki rzucone | Bramki stracone | Różnica bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | 32 | 54 | 820 | 684 | 136 | 25 | 4 | 3 |
2 | Orlen SSA Płock | 32 | 52 | 817 | 730 | 87 | 25 | 2 | 5 |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | 32 | 44 | 910 | 811 | 99 | 21 | 2 | 9 |
4 | Śląsk Wrocław | 32 | 41 | 802 | 742 | 60 | 19 | 3 | 10 |
5 | Zagłębie Lubin | 32 | 30 | 770 | 786 | -16 | 13 | 4 | 15 |
6 | KS Warszawianka | 32 | 23 | 842 | 836 | 6 | 9 | 5 | 18 |
7 | Olimpia Piekary Śląskie | 32 | 29 | 787 | 818 | -31 | 13 | 3 | 16 |
8 | MMTS Kwidzyn | 32 | 28 | 841 | 850 | -9 | 13 | 2 | 17 |
9 | Spójnia Gdańsk | 32 | 25 | 842 | 933 | -91 | 11 | 3 | 18 |
10 | Metalplast Oborniki | 32 | 24 | 784 | 865 | -81 | 12 | 0 | 20 |
11 | MSPR Łódź | 32 | 24 | 785 | 832 | -47 | 10 | 4 | 18 |
12 | AZS AWF Biała Podlaska | 32 | 10 | 774 | 887 | -113 | 4 | 2 | 26 |
1. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | Olimpia Piekary Śląskie | Gdańsk | 2000-09-16 | 31:17 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Metalplast Oborniki | MMTS Kwidzyn | Oborniki | 2000-09-16 | 22:25 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS AWF Biała Podlaska | KS Warszawianka | Biała-Podlaska | 2000-09-16 | 26:24 | 10:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MSPR Łódź | Zagłębie Lubin | Łódź | 2000-09-16 | 22:20 | 14:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Strzelec Lider Market Kielce | Orlen SSA Płock | Kielce | 2000-09-16 | 18:17 | 12:6 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Śląsk Wrocław | Spójnia Gdańsk | Wrocław | 2000-09-16 | 27:21 | 12:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Spójnia Gdańsk | Piekary Śląskie | 2000-09-20 | 33:20 | 18:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen SSA Płock | Śląsk Wrocław | Płock | 2000-09-20 | 23:19 | 9:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Zagłębie Lubin | Strzelec Lider Market Kielce | Lubin | 2000-09-20 | 21:21 | 8:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Warszawianka | MSPR Łódź | Warszawa | 2000-09-20 | 33:23 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MMTS Kwidzyn | AZS AWF Biała Podlaska | Kwidzyn | 2000-09-20 | 27:21 | 10:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | Metalplast Oborniki | Gdańsk | 2000-09-20 | 32:18 | 16:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Metalplast Oborniki | Olimpia Piekary Śląskie | Oborniki | 2000-09-23 | 23:14 | 11:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS AWF Biała Podlaska | Wybrzeże Gdańsk | Biała Podlaska | 2000-09-23 | 21:29 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MSPR Łódź | MMTS Kwidzyn | Łódź | 2000-09-23 | 22:23 | 12:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Strzelec Lider Market Kielce | KS Warszawianka | Kielce | 2000-09-23 | 26:21 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Śląsk Wrocław | Zagłębie Lubin | Wrocław | 2000-09-23 | 31:21 | 16:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdańsk | Orlen SSA Płock | Gdańsk | 2000-09-23 | 16:28 | 9:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Orlen SSA Płock | Piekary Śląskie | 2000-09-30 | 15:25 | 7:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Zagłębie Lubin | Spójnia Gdańsk | Lubin | 2000-09-30 | 36:19 | 19:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Warszawianka | Śląsk Wrocław | Warszawa | 2000-09-30 | 34:21 | 14:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MMTS Kwidzyn | Strzelec Lider Market Kielce | Kwidzyn | 2000-09-30 | 20:27 | 8:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | MSPR Łódź | Gdańsk | 2000-09-30 | 27:21 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Metalplast Oborniki | AZS AWF Biała Podlaska | Oborniki | 2000-09-30 | 25:22 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZS AWF Biała Podlaska | Olimpia Piekary Śląskie | Biała Podlaska | 2000-10-04 | 25:26 | 12:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSPR Łódź | Metalplast Oborniki | Łódź | 2000-10-04 | 26:25 | 12:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | Wybrzeże Gdańsk | Kielce | 2000-10-04 | 22:23 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Śląsk Wrocław | MMTS Kwidzyn | Wrocław | 2000-10-04 | 31:26 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdańsk | KS Warszawianka | Gdańsk | 2000-10-04 | 27:35 | 6:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Orlen SSA Płock | Zagłębie Lubin | Płock | 2000-10-04 | 23:19 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Zagłębie Lubin | Piekary Śląskie | 2000-10-07 | 25:24 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | Orlen SSA Płock | Warszawa | 2000-10-07 | 27:31 | 15:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MMTS Kwidzyn | Spójnia Gdańsk | Kwidzyn | 2000-10-07 | 29:29 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | Śląsk Wrocław | Gdańsk | 2000-10-07 | 23:16 | 9:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Metalplast Oborniki | Strzelec Lider Market Kielce | Oborniki | 2000-10-07 | 29:32 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Biała Podlaska | MSPR Łódź | Biała Podlaska | 2000-10-07 | 21:24 | 10:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
7. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MSPR Łódź | Olimpia Piekary Śląskie | Łódź | 2000-10-14 | 27:27 | 16:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | AZS AWF Biała Podlaska | Kielce | 2000-10-14 | 38:26 | 17:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | Metalplast Oborniki | Wrocław | 2000-10-14 | 29:16 | 15:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | Wybrzeże Gdańsk | Gdańsk | 2000-10-14 | 25:31 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen SSA Płock | MMTS Kwidzyn | Płock | 2000-10-14 | 28:22 | 14:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Zagłębie Lubin | KS Warszawianka | Lubin | 2000-10-14 | 25:23 | 13:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
8. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | KS Warszawianka | Piekary Śląskie | 2000-10-21 | 28:32 | 13:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MMTS Kwidzyn | Zagłębie Lubin | Kwidzyn | 2000-10-21 | 26:28 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Orlen SSA Płock | Gdańsk | 2000-10-21 | 28:20 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Spójnia Gdańsk | Oborniki | 2000-10-21 | 21:20 | 7:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Biała Podlaska | Śląsk Wrocław | Biała Podlaska | 2000-10-21 | 20:25 | 8:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MSPR Łódź | Strzelec Lider Market Kielce | Łódź | 2000-10-21 | 24:32 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
9. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strzelec Lider Market Kielce | Olimpia Piekary Śląskie | Kielce | 2000-11-04 | 32:27 | 19:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | MSPR Łódź | Wrocław | 2000-11-04 | 25:20 | 10:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Spójnia Gdańsk | AZS AWF Biała Podlaska | Gdańsk | 2000-11-04 | 30:28 | 16:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen SSA Płock | Metalplast Oborniki | Płock | 2000-11-04 | 22:21 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Zagłębie Lubin | Wybrzeże Gdańsk | Lubin | 2000-11-04 | 24:21 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Warszawianka | MMTS Kwidzyn | Warszawa | 2000-11-04 | 34:25 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
10. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | MMTS Kwidzyn | Piekary Śląskie | 2000-11-11 | 30:29 | 13:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | KS Warszawianka | Gdańsk | 2000-11-11 | 27:27 | 10:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Metalplast Oborniki | Zagłębie Lubin | Oborniki | 2000-11-11 | 18:23 | 9:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AWF Biała Podlaska | Orlen SSA Płock | Biała Podlaska | 2000-11-11 | 24:27 | 9:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MSPR Łódź | Spójnia Gdańsk | Łódź | 2000-11-11 | 39:25 | 22:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Strzelec Lider Market Kielce | Śląsk Wrocław | Kielce | 2000-11-11 | 31:26 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
11. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław | Olimpia Piekary Śląskie | Wrocław | 2000-11-18 | 25:18 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Spójnia Gdańsk | Strzelec Lider Market Kielce | Gdańsk | 2000-11-18 | 29:32 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen SSA Płock | MSPR Łódź | Płock | 2000-11-18 | 32:20 | 19:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Zagłębie Lubin | AZS AWF Biała Podlaska | Lubin | 2000-11-18 | 26:20 | 12:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Warszawianka | Metalplast Oborniki | Warszawa | 2000-11-18 | 29:21 | 16:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MMTS Kwidzyn | Wybrzeże Gdańsk | Kwidzyn | 2000-11-18 | 20:24 | 13:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
12. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Wybrzeże Gdańsk | Piekary Śląskie | 2000-11-25 | 20:24 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MMTS Kwidzyn | Metalplast Oborniki | Kwidzyn | 2000-11-25 | 26:22 | 12:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Warszawianka | AZS AWF Biała Podlaska | Warszawa | 2000-11-25 | 29:19 | 12:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Zagłębie Lubin | MSPR Łódź | Lubin | 2000-11-25 | 24:23 | 13:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Orlen SSA Płock | Strzelec Lider Market Kielce | Płock | 2000-11-25 | 25:21 | 9:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Spójnia Gdańsk | Śląsk Wrocław | Gdańsk | 2000-11-25 | 24:24 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
13. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spójnia Gdańsk | Olimpia Piekary Śląskie | Gdańsk | 2000-12-02 | 28:21 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | Orlen SSA Płock | Wrocław | 2000-12-02 | 20:21 | 11:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | Zagłębie Lubin | Kielce | 2000-12-02 | 28:21 | 13:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MSPR Łódź | KS Warszawianka | Łódź | 2000-12-02 | 32:32 | 11:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Biała Podlaska | MMTS Kwidzyn | Biała Podlaska | 2000-12-02 | 23:27 | 13:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Metalplast Oborniki | Wybrzeże Gdańsk | Oborniki | 2000-12-02 | 20:28 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
14. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Metalplast Oborniki | Piekary Śląskie | 2000-12-09 | 33:23 | 16:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | AZS AWF Biała Podlaska | Gdańsk | 2000-12-09 | 29:23 | 14:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MMTS Kwidzyn | MSPR Łódź | Kwidzyn | 2000-12-09 | 31:24 | 13:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | KS Warszawianka | Strzelec Lider Market Kielce | Warszawa | 2000-12-09 | 27:29 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Zagłębie Lubin | Śląsk Wrocław | Lubin | 2000-12-09 | 23:24 | 10:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Orlen SSA Płock | Spójnia Gdańsk | Płock | 2000-12-09 | 34:31 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
15. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen SSA Płock | Olimpia Piekary Śląskie | Płock | 2001-01-24 | 31:30 | 15:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Spójnia Gdańsk | Zagłębie Lubin | Gdańsk | 2001-01-24 | 29:27 | 15:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | KS Warszawianka | Wrocław | 2001-01-24 | 30:29 | 18:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Strzelec Lider Market Kielce | MMTS Kwidzyn | Kielce | 2001-01-24 | 33:24 | 16:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MSPR Łódź | Wybrzeże Gdańsk | Łódź | 2001-01-24 | 23:23 | 10:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Biała Podlaska | Metalplast Oborniki | Biała Podlaska | 2001-01-24 | 22:23 | 10:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
16. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | AZS AWF Biała Podlaska | Piekary Śląskie | 2001-01-27 | 24:19 | 11:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Metalplast Oborniki | MSPR Łódź | Oborniki | 2001-01-27 | 39:22 | 19:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Strzelec Lider Market Kielce | Gdańsk | 2001-01-27 | 26:25 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MMTS Kwidzyn | Śląsk Wrocław | Kwidzyn | 2001-01-27 | 28:26 | 13:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | KS Warszawianka | Spójnia Gdańsk | Warszawa | 2001-01-27 | 33:29 | 14:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Zagłębie Lubin | Orlen SSA Płock | Lubin | 2001-01-27 | 21:22 | 10:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
17. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | Olimpia Piekary Śląskie | Piekary Śląskie | 2001-02-03 | 29:24 | 14:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen SSA Płock | KS Warszawianka | Płock | 2001-02-03 | 22:21 | 10:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Spójnia Gdańsk | MMTS Kwidzyn | Gdańsk | 2001-02-03 | 23:22 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Śląsk Wrocław | Wybrzeże Gdańsk | Wrocław | 2001-02-03 | 21:28 | 9:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Strzelec Lider Market Kielce | Metalplast Oborniki | Kielce | 2001-02-03 | 37:26 | 19:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MSPR Łódź | AZS AWF Biała Podlaska | Łódź | 2001-02-03 | 23:21 | 12:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
18. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | MSPR Łódź | Piekary Śląskie | 2001-02-07 | 27:22 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | AZS AWF Biała Podlaska | Strzelec Lider Market Kielce | Biała Podlaska | 2001-02-07 | 29:30 | 14:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Metalplast Oborniki | Śląsk Wrocław | Oborniki | 2001-02-07 | 20:30 | 9:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Wybrzeże Gdańsk | Spójnia Gdańsk | Gdańsk | 2001-02-07 | 29:18 | 17:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MMTS Kwidzyn | Orlen SSA Płock | Kwidzyn | 2001-02-07 | 25:26 | 9:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | KS Warszawianka | Zagłębie Lubin | Warszawa | 2001-02-07 | 19:24 | 10:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
19. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Warszawianka | Olimpia Piekary Śląskie | Warszawa | 2001-02-10 | 23:23 | 9:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Zagłębie Lubin | MMTS Kwidzyn | Lubin | 2001-02-10 | 21:33 | 9:17 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen SSA Płock | Wybrzeże Gdańsk | Płock | 2001-02-10 | 27:23 | 13:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | Metalplast Oborniki | Gdańsk | 2001-02-10 | 38:31 | 17:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Śląsk Wrocław | AZS AWF Biała Podlaska | Wrocław | 2001-02-10 | 30:22 | 13:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Strzelec Lider Market Kielce | MSPR Łódź | Kielce | 2001-02-10 | 31:25 | 13:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
20. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Strzelec Lider Market Kielce | Piekary Śląskie | 2001-02-17 | 31:28 | 19:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | MSPR Łódź | Śląsk Wrocław | Łódź | 2001-02-17 | 15:20 | 9:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | AZS AWF Biała Podlaska | Spójnia Gdańsk | Biała-Podlaska | 2001-02-17 | 32:27 | 16:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Orlen SSA Płock | Oborniki | 2001-02-17 | 23:28 | 9:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Wybrzeże Gdańsk | Zagłębie Lubin | Gdańsk | 2001-02-17 | 25:22 | 12:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MMTS Kwidzyn | KS Warszawianka | Kwidzyn | 2001-02-17 | 22:24 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
21. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MMTS Kwidzyn | Olimpia Piekary Śląskie | Kwidzyn | 2001-02-24 | 32:25 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | Wybrzeże Gdańsk | Warszawa | 2001-02-24 | 21:21 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Zagłębie Lubin | Metalplast Oborniki | Lubin | 2001-02-24 | 27:22 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Orlen SSA Płock | AZS AWF Biała Podlaska | Płock | 2001-02-24 | 35:21 | 18:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Spójnia Gdańsk | MSPR Łódź | Gdańsk | 2001-02-24 | 30:24 | 15:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Śląsk Wrocław | Strzelec Lider Market Kielce | Wrocław | 2001-02-24 | 29:25 | 17:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
22. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olimpia Piekary Śląskie | Śląsk Wrocław | Piekary Śląskie | 2001-03-03 | 19:20 | 8:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | Spójnia Gdańsk | Kielce | 2001-03-03 | 44:32 | 20:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | MSPR Łódź | Orlen SSA Płock | Łódź | 2001-03-03 | 21:24 | 11:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AWF Biała Podlaska | Zagłębie Lubin | Biała Podlaska | 2001-03-03 | 29:32 | 12:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Metalplast Oborniki | KS Warszawianka | Oborniki | 2001-03-03 | 29:27 | 17:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Wybrzeże Gdańsk | MMTS Kwidzyn | Gdańsk | 2001-03-03 | 25:20 | 12:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
23. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | Orlen SSA Płock | Lubin | 2001-03-10 | 22:22 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | Wybrzeże Gdańsk | Kielce | 2001-03-10 | 23:27 | 12:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Warszawianka | Śląsk Wrocław | Warszawa | 2001-03-10 | 25:28 | 10:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | MMTS Kwidzyn | Gdańsk | 2001-03-10 | 34:40 | 18:22 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Olimpia Piekary Śląskie | AZS AWF Biała Podlaska | Piekary Śląskie | 2001-03-10 | 19:19 | 10:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MSPR Łódź | Metalplast Oborniki | Łódź | 2001-03-10 | 34:24 | 18:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
24. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | Śląsk Wrocław | Lubin | 2001-03-17 | 22:22 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | KS Warszawianka | Gdańsk | 2001-03-17 | 25:22 | 13:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen SSA Płock | Strzelec Lider Market Kielce | Płock | 2001-03-17 | 26:24 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | Metalplast Oborniki | Gdańsk | 2001-03-17 | 37:31 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Biała Podlaska | MSPR Łódź | Biała Podlaska | 2001-03-17 | 25:23 | 12:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MMTS Kwidzyn | Olimpia Piekary Śląskie | Kwidzyn | 2001-03-17 | 31:24 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
25. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strzelec Lider Market Kielce | Zagłębie Lubin | Kielce | 2001-03-24 | 32:24 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | Orlen SSA Płock | Warszawa | 2001-03-24 | 22:23 | 9:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | Wybrzeże Gdańsk | Wrocław | 2001-03-24 | 19:19 | 8:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Olimpia Piekary Śląskie | Spójnia Gdańsk | Piekary Śląskie | 2001-03-24 | 28:25 | 16:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MSPR Łódź | MMTS Kwidzyn | Łódź | 2001-03-24 | 25:23 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Metalplast Oborniki | AZS AWF Biała Podlaska | Oborniki | 2001-03-24 | 27:24 | 12:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
26. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | Wybrzeże Gdańsk | Lubin | 2001-03-28 | 23:28 | 13:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen SSA Płock | Śląsk Wrocław | Płock | 2001-03-28 | 25:29 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | KS Warszawianka | Kielce | 2001-03-28 | 36:22 | 20:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | AZS AWF Biała Podlaska | Gdańsk | 2001-03-28 | 31:27 | 16:16 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MMTS Kwidzyn | Metalplast Oborniki | Kwidzyn | 2001-03-28 | 31:28 | 15:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Olimpia Piekary Śląskie | MSPR Łódź | Piekary Śląskie | 2001-03-28 | 24:23 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
27. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Warszawianka | Zagłębie Lubin | Warszawa | 2001-03-31 | 29:29 | 15:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | Strzelec Lider Market Kielce | Wrocław | 2001-03-31 | 29:23 | 15:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Orlen SSA Płock | Gdańsk | 2001-03-31 | 18:20 | 10:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MSPR Łódź | Spójnia Gdańsk | Łódź | 2001-03-31 | 35:23 | 18:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Metalplast Oborniki | Olimpia Piekary Śląskie | Oborniki | 2001-03-31 | 27:26 | 13:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Biała Podlaska | MMTS Kwidzyn | Biała Podlaska | 2001-03-31 | 35:34 | 16:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
28. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen SSA Płock | Zagłębie Lubin | Płock | 2001-04-07 | 30:26 | 14:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Wybrzeże Gdańsk | Strzelec Lider Market Kielce | Gdańsk | 2001-04-07 | 26:21 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Śląsk Wrocław | KS Warszawianka | Wrocław | 2001-04-07 | 27:25 | 15:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | MMTS Kwidzyn | Spójnia Gdańsk | Kwidzyn | 2001-04-07 | 20:22 | 10:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | AZS AWF Biała Podlaska | Olimpia Piekary Śląskie | Biała Podlaska | 2001-04-07 | 27:30 | 11:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Metalplast Oborniki | MSPR Łódź | Oborniki | 2001-04-07 | 24:21 | 12:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
29. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław | Zagłębie Lubin | Wrocław | 2001-04-21 | 21:22 | 9:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | KS Warszawianka | Wybrzeże Gdańsk | Warszawa | 2001-04-21 | 24:28 | 13:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Strzelec Lider Market Kielce | Orlen SSA Płock | Kielce | 2001-04-21 | 26:26 | 18:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Metalplast Oborniki | Spójnia Gdańsk | Oborniki | 2001-04-21 | 23:22 | 14:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MSPR Łódź | AZS AWF Biała Podlaska | Łódź | 2001-04-21 | 31:23 | 19:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | Olimpia Piekary Śląskie | MMTS Kwidzyn | Piekary Śląskie | 2001-04-21 | 31:21 | 17:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
30. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | Strzelec Lider Market Kielce | Lubin | 2001-04-28 | 22:25 | 9:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Orlen SSA Płock | KS Warszawianka | Płock | 2001-04-28 | 30:25 | 14:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Wybrzeże Gdańsk | Śląsk Wrocław | Gdańsk | 2001-04-28 | 21:20 | 13:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | Olimpia Piekary Śląskie | Gdańsk | 2001-04-28 | 23:21 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | MMTS Kwidzyn | MSPR Łódź | Kwidzyn | 2001-04-28 | 24:24 | 12:15 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | AZS AWF Biała Podlaska | Metalplast Oborniki | Biała Podlaska | 2001-04-28 | 26:27 | 15:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
31. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wybrzeże Gdańsk | Zagłębie Lubin | Gdańsk | 2001-05-05 | 28:19 | 11:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Śląsk Wrocław | Orlen SSA Płock | Wrocław | 2001-05-05 | 29:22 | 14:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | KS Warszawianka | Strzelec Lider Market Kielce | Warszawa | 2001-05-05 | 22:27 | 9:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | AZS AWF Biała Podlaska | Spójnia Gdańsk | Biała Podlaska | 2001-05-05 | 27:27 | 14:13 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Metalplast Oborniki | MMTS Kwidzyn | Oborniki | 2001-05-05 | 32:27 | 16:10 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MSPR Łódź | Olimpia Piekary Śląskie | Łódź | 2001-05-05 | 26:22 | 13:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
32. kolejka
Lp | Gospodarz | Gość | Miejsce | Data | Wynik | Do przerwy | Widzów | Karne | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Lubin | KS Warszawianka | Lubin | 2001-05-12 | 23:22 | 9:9 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
2 | Strzelec Lider Market Kielce | Śląsk Wrocław | Kielce | 2001-05-12 | 31:29 | 16:12 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
3 | Orlen SSA Płock | Wybrzeże Gdańsk | Płock | 2001-05-12 | 22:23 | 11:8 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
4 | Spójnia Gdańsk | MSPR Łódź | Gdańsk | 2001-05-12 | 28:21 | 15:7 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
5 | Olimpia Piekary Śląskie | Metalplast Oborniki | Piekary Śląskie | 2001-05-12 | 25:24 | 11:11 | 0 | 0:0 | Szczegóły |
6 | MMTS Kwidzyn | AZS AWF Biała Podlaska | Kwidzyn | 2001-05-12 | 28:27 | 15:14 | 0 | 0:0 | Szczegóły |