Puchar EHF 14/15

Najskuteczniejsi zawodnicy

Pierwsza runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Qubiq Achilles Bocholt RK Zeleznicar 1949 Nisz Bocholt 06-09-2014 31:30 11:17 400 Szczegóły
Bregenz Handball Kłajpeda Dragunas Bregenz 05-09-2014 28:24 12:10 500 Szczegóły
A.C. Diomidis Argous IFK Kristianstad Nea Kios 06-09-2014 19:30 8:17 250 Szczegóły
HC Sporta Hlohovec Bursa Nilüfer BK Hlohovec 06-09-2014 35:25 16:11 1200 Szczegóły
HC Lovcen-Cetinje HC Kriens-Luzern Kriens 13-09-2014 22:30 10:13 700 Szczegóły
HV KRAS/Volendam HK AGRO Topolcany Volendam 06-09-2014 29:32 14:18 250 Szczegóły
RK Dubrava GRK Varazdin Zagrzeb 06-09-2014 26:30 14:16 800 Szczegóły
London GD Handball Club OCI-lions Sittard 06-09-2014 18:28 9:13 650 Szczegóły
HC Olimpus-85-USEFS Oroshazi FKSE-Linamar Oroshaza 13-09-2014 28:34 15:17 400 Szczegóły
Maccabi Castro Tel Aviv AHC Potaissa Turda Turda 13-09-2014 25:32 10:16 490 Szczegóły
IBV Maccabi Rishon Lezion Vestmannaeyjar 13-09-2014 25:30 11:13 350 Szczegóły
Talent M.A.T. Pilzno SSV Bozen Loacker Pilzno 06-09-2014 26:26 14:16 860 Szczegóły
BSV Bern Muri HC Gomel Guemligen 06-09-2014 29:15 14:8 250 Szczegóły
Haukar Dinamo Astrachań Hafnarfjordur 07-09-2014 27:29 13:14 632 Szczegóły
KH BESA Famiglia HC Kehra Pejä 13-09-2014 31:32 16:19 550 Szczegóły
Górnik Zabrze HC Zomimak-M Zabrze 06-09-2014 36:25 15:13 400 Szczegóły
Handball Kaerjeng Handball Esch Bascharage 06-09-2014 23:34 11:20 430 Szczegóły

Pierwsza runda - rewanże

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
RK Zeleznicar 1949 Nisz Qubiq Achilles Bocholt Nisz 13-09-2014 33:28 14:15 600 Szczegóły
Kłajpeda Dragunas Bregenz Handball Bregenz 06-09-2014 26:36 12:20 500 Szczegóły
IFK Kristianstad A.C. Diomidis Argous Kristianstad 13-09-2014 30:17 16:8 2600 Szczegóły
Bursa Nilüfer BK HC Sporta Hlohovec Bursa 13-09-2014 23:21 10:9 280 Szczegóły
HC Kriens-Luzern HC Lovcen-Cetinje Kriens 14-09-2014 37:25 19:13 800 Szczegóły
HK AGRO Topolcany HV KRAS/Volendam Partizanske 13-09-2014 23:23 10:15 1500 Szczegóły
GRK Varazdin RK Dubrava Varażdin 13-09-2014 33:29 15:14 1500 Szczegóły
OCI-lions London GD Handball Club Sittard 07-09-2014 44:12 24:6 350 Szczegóły
Oroshazi FKSE-Linamar HC Olimpus-85-USEFS Oroshaza 14-09-2014 28:28 15:14 300 Szczegóły
AHC Potaissa Turda Maccabi Castro Tel Aviv Turda 14-09-2014 35:30 16:16 513 Szczegóły
Maccabi Rishon Lezion IBV Vestmannaeyjar 14-09-2014 27:25 12:13 400 Szczegóły
SSV Bozen Loacker Talent M.A.T. Pilzno Pilzno 07-09-2014 17:24 9:12 910 Szczegóły
HC Gomel BSV Bern Muri Gomel 13-09-2014 23:26 14:12 800 Szczegóły
Dinamo Astrachań Haukar Astrachań 14-09-2014 25:26 12:12 3000 Szczegóły
HC Kehra KH BESA Famiglia Pejä 14-09-2014 23:32 9:15 980 Szczegóły
HC Zomimak-M Górnik Zabrze Strumica 13-09-2014 27:34 11:16 600 Szczegóły
Handball Esch Handball Kaerjeng Esch/Alzette 13-09-2014 25:25 15:10 500 Szczegóły

Druga runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Eskilstuna Guif SonderjyskE Herrehandbold A/S Eskilstuna 11-10-2014 29:27 14:12 880 Szczegóły
SKA Mińsk Górnik Zabrze Mińsk 11-10-2014 34:30 18:14 1000 Szczegóły
Stiinta Municipal Dedeman Bacau OCI-lions Bacau 18-10-2014 34:29 17:14 1000 Szczegóły
KH BESA Famiglia RK Nexe Nasice 18-10-2014 25:40 14:18 600 Szczegóły
Balatonfüredi KSE Dinamo Astrachań Balatonfüred 11-10-2014 21:23 11:10 800 Szczegóły
Bregenz Handball Skjern Håndbold Bregenz 11-10-2014 27:36 14:17 800 Szczegóły
HBC Nantes GRK Varazdin Nantes 11-10-2014 42:27 16:16 4508 Szczegóły
HK AGRO Topolcany Targos Bevo HC Topolcany 11-10-2014 32:25 16:15 750 Szczegóły
Team Tvis Holstebro HC Kriens-Luzern Holstebro 12-10-2014 35:23 19:10 753 Szczegóły
Pfadi Winterthur RK Zeleznicar 1949 Nisz Winterthur 11-10-2014 35:26 17:9 800 Szczegóły
Kaustik Wołgograd HC Portovik 02-10-2014 10:0 0:0 - Szczegóły
Sporting CP HC Sporta Hlohovec Odivelas 11-10-2014 34:24 15:8 300 Szczegóły
RK Maribor Branik IFK Kristianstad Maribor 12-10-2014 26:25 10:13 700 Szczegóły
Junior Fasano AHC Potaissa Turda Noci 11-10-2014 27:28 11:12 500 Szczegóły
BSV Bern Muri Abanca Ademar Leon Guemligen 11-10-2014 30:38 16:17 950 Szczegóły
Handball Esch Grundfos Tatabanya KC Esch/Alzette 18-10-2014 24:25 13:12 600 Szczegóły
Talent M.A.T. Pilzno Permskie Niedźwiedzie Pilzno 11-10-2014 23:25 10:14 1120 Szczegóły
MT Melsungen Fenix Tuluza Kassel 01-10-2014 34:27 17:14 2504 Szczegóły
Hubo Initia Hasselt Oroshazi FKSE-Linamar Hasselt 11-10-2014 25:26 10:15 500 Szczegóły
Elverum Handball Herrer Maccabi Rishon Lezion Elverum 11-10-2014 36:28 18:11 539 Szczegóły

Druga runda - rewanże

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SonderjyskE Herrehandbold A/S Eskilstuna Guif Sonderborg 18-10-2014 25:26 15:13 1178 Szczegóły
Górnik Zabrze SKA Mińsk Zabrze 18-10-2014 33:30 15:14 500 Szczegóły
OCI-lions Stiinta Municipal Dedeman Bacau Bacau 19-10-2014 26:28 15:15 800 Szczegóły
RK Nexe KH BESA Famiglia Nasice 19-10-2014 43:26 20:14 500 Szczegóły
Dinamo Astrachań Balatonfüredi KSE Astrachań 19-10-2014 20:25 9:14 3000 Szczegóły
Skjern Håndbold Bregenz Handball Skjern 19-10-2014 36:32 18:17 1660 Szczegóły
GRK Varazdin HBC Nantes Varażdin 18-10-2014 26:30 8:17 2500 Szczegóły
Targos Bevo HC HK AGRO Topolcany Panningen 18-10-2014 24:27 11:16 550 Szczegóły
HC Kriens-Luzern Team Tvis Holstebro Lucerna 18-10-2014 36:36 14:19 450 Szczegóły
RK Zeleznicar 1949 Nisz Pfadi Winterthur Nisz 18-10-2014 29:30 10:13 - Szczegóły
HC Portovik Kaustik Wołgograd 02-10-2014 0:10 0:0 - Szczegóły
HC Sporta Hlohovec Sporting CP Hlohovec 18-10-2014 33:28 18:14 1300 Szczegóły
IFK Kristianstad RK Maribor Branik Kristianstad 17-10-2014 36:24 17:10 4362 Szczegóły
AHC Potaissa Turda Junior Fasano Turda 18-10-2014 39:26 18:10 531 Szczegóły
Abanca Ademar Leon BSV Bern Muri Leon 18-10-2014 29:21 13:12 2000 Szczegóły
Grundfos Tatabanya KC Handball Esch Esch/Alzette 19-10-2014 25:25 12:14 600 Szczegóły
Permskie Niedźwiedzie Talent M.A.T. Pilzno Perm 19-10-2014 30:25 15:14 1500 Szczegóły
Fenix Tuluza MT Melsungen Tuluza 19-10-2014 26:23 11:10 2800 Szczegóły
Oroshazi FKSE-Linamar Hubo Initia Hasselt Oroshaza 18-10-2014 30:21 15:9 450 Szczegóły
Maccabi Rishon Lezion Elverum Handball Herrer Elverum 12-10-2014 24:29 11:9 668 Szczegóły

Trzecia runda

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
FC Porto Abanca Ademar Leon Porto 22-11-2014 29:24 15:16 1188 Szczegóły
Team Tvis Holstebro Stiinta Municipal Dedeman Bacau Holstebro 22-11-2014 32:27 16:14 562 Szczegóły
RK Nexe AHC Potaissa Turda Nasice 22-11-2014 35:20 15:10 800 Szczegóły
Füchse Berlin HBC Nantes Berlin 23-11-2014 23:18 10:8 6371 Szczegóły
Kaustik Wołgograd Haslum Handballklubb Wołgograd 23-11-2014 31:28 13:14 1200 Szczegóły
MT Melsungen Tatran Prešov Kassel 22-11-2014 31:24 17:11 2517 Szczegóły
IFK Kristianstad HSV Hamburg Kristianstad 19-11-2014 27:29 16:10 4987 Szczegóły
Alpla HC Hard Balatonfüredi KSE Hard 22-11-2014 31:26 13:13 1400 Szczegóły
HCM Constanta Elverum Handball Herrer Constanta 22-11-2014 27:21 12:14 1950 Szczegóły
Grundfos Tatabanya KC St. Petersburg HC Tatabanya 23-11-2014 23:22 11:9 900 Szczegóły
HK AGRO Topolcany Pfadi Winterthur Topolcany 22-11-2014 26:28 11:15 800 Szczegóły
Eskilstuna Guif Bada Huesca Eskilstuna 22-11-2014 32:24 15:15 1550 Szczegóły
Sporting CP Fraikin BM. Granollers Mafra 23-11-2014 27:25 13:14 426 Szczegóły
Permskie Niedźwiedzie Gorenje Velenje Perm 23-11-2014 34:37 14:16 1000 Szczegóły
Skjern Håndbold Oroshazi FKSE-Linamar Skjern 23-11-2014 40:20 20:13 1225 Szczegóły
RK Vojvodina SKA Mińsk Nowy Sad 22-11-2014 27:22 14:9 400 Szczegóły

Trzecia runda - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Abanca Ademar Leon FC Porto Leon 29-11-2014 28:25 13:12 3150 Szczegóły
Stiinta Municipal Dedeman Bacau Team Tvis Holstebro Bacau 29-11-2014 28:29 12:15 800 Szczegóły
AHC Potaissa Turda RK Nexe Turda 29-11-2014 26:23 14:11 600 Szczegóły
HBC Nantes Füchse Berlin Nantes 29-11-2014 28:23 13:11 5000 Szczegóły
Haslum Handballklubb Kaustik Wołgograd Bekkestua 29-11-2014 36:26 17:10 308 Szczegóły
Tatran Prešov MT Melsungen Preszów 29-11-2014 26:25 11:16 3125 Szczegóły
HSV Hamburg IFK Kristianstad Hamburg 30-11-2014 26:28 12:16 1600 Szczegóły
Balatonfüredi KSE Alpla HC Hard Balatonfüred 29-11-2014 26:18 12:8 700 Szczegóły
Elverum Handball Herrer HCM Constanta Elverum 29-11-2014 29:30 15:15 516 Szczegóły
St. Petersburg HC Grundfos Tatabanya KC Saint Petersburg 28-11-2014 32:24 19:10 1000 Szczegóły
Pfadi Winterthur HK AGRO Topolcany Winterthur 30-11-2014 32:25 15:10 650 Szczegóły
Bada Huesca Eskilstuna Guif Huesca 29-11-2014 26:23 10:10 1800 Szczegóły
Fraikin BM. Granollers Sporting CP Granollers 30-11-2014 25:23 12:9 2900 Szczegóły
Gorenje Velenje Permskie Niedźwiedzie Velenje 29-11-2014 39:29 19:12 1200 Szczegóły
Oroshazi FKSE-Linamar Skjern Håndbold Oroshaza 30-11-2014 25:32 12:16 500 Szczegóły
SKA Mińsk RK Vojvodina Mińsk 29-11-2014 28:25 14:11 2000 Szczegóły

Faza grupowa

Grupa A

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 HSV Hamburg 6 10 189 169 5 0 1
2 Gorenje Velenje 6 8 192 160 4 0 2
3 Haslum Handballklubb 6 4 160 194 2 0 4
4 Pfadi Winterthur 6 2 160 178 1 0 5

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HSV Hamburg Gorenje Velenje Hamburg 11-02-2015 33:28 15:14 1589 Szczegóły
Haslum Handballklubb Pfadi Winterthur Bekkestua 14-02-2015 23:27 12:13 808 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Pfadi Winterthur HSV Hamburg Winterthur 18-02-2015 22:26 9:14 1500 Szczegóły
Gorenje Velenje Haslum Handballklubb Velenje 21-02-2015 34:21 18:13 1000 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Pfadi Winterthur Gorenje Velenje Winterthur 28-02-2015 26:35 12:16 1000 Szczegóły
Haslum Handballklubb HSV Hamburg Bekkestua 01-03-2015 34:32 17:16 807 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HSV Hamburg Haslum Handballklubb Hamburg 07-03-2015 36:26 17:8 1623 Szczegóły
Gorenje Velenje Pfadi Winterthur Velenje 08-03-2015 30:26 15:11 1000 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Pfadi Winterthur Haslum Handballklubb Winterthur 14-03-2015 31:34 15:17 850 Szczegóły
Gorenje Velenje HSV Hamburg Velenje 14-03-2015 31:32 15:13 1200 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HSV Hamburg Pfadi Winterthur Hamburg 18-03-2015 30:28 12:13 1226 Szczegóły
Haslum Handballklubb Gorenje Velenje Bekkestua 21-03-2015 22:34 11:17 466 Szczegóły

Grupa B

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Team Tvis Holstebro 6 10 185 168 4 2 0
2 Fraikin BM. Granollers 6 7 159 154 3 1 2
3 HCM Constanta 6 4 163 178 1 2 3
4 St. Petersburg HC 6 3 162 169 1 1 4

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Fraikin BM. Granollers Team Tvis Holstebro Granollers 14-02-2015 28:28 12:17 1200 Szczegóły
HCM Constanta St. Petersburg HC Constanta 15-02-2015 25:25 13:10 1900 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Team Tvis Holstebro HCM Constanta Holstebro 21-02-2015 34:28 17:16 1285 Szczegóły
St. Petersburg HC Fraikin BM. Granollers St. Petersburg 22-02-2015 22:27 6:14 1700 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Fraikin BM. Granollers HCM Constanta Granollers 28-02-2015 23:21 12:10 1300 Szczegóły
Team Tvis Holstebro St. Petersburg HC Holstebro 28-02-2015 28:24 16:13 740 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HCM Constanta Fraikin BM. Granollers Constanta 08-03-2015 28:27 14:11 2845 Szczegóły
St. Petersburg HC Team Tvis Holstebro St. Petersburg 09-03-2015 30:32 12:14 1000 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Team Tvis Holstebro Fraikin BM. Granollers Holstebro 14-03-2015 29:24 13:13 1223 Szczegóły
St. Petersburg HC HCM Constanta St. Petersburg 16-03-2015 35:27 15:13 600 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Fraikin BM. Granollers St. Petersburg HC Granollers 21-03-2015 30:26 13:13 1300 Szczegóły
HCM Constanta Team Tvis Holstebro Constanta 22-03-2015 34:34 21:15 1000 Szczegóły

Grupa C

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 Füchse Berlin 6 10 175 143 5 0 1
2 Skjern Håndbold 6 10 164 147 5 0 1
3 FC Porto 6 4 142 152 2 0 4
4 RK Vojvodina 6 0 143 182 0 0 6

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
FC Porto Füchse Berlin Porto 14-02-2015 20:26 12:14 1209 Szczegóły
RK Vojvodina Skjern Håndbold Nowy Sad 15-02-2015 23:25 14:13 1500 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Skjern Håndbold FC Porto Skjern 22-02-2015 27:21 13:11 1315 Szczegóły
Füchse Berlin RK Vojvodina Berlin 22-02-2015 37:22 18:11 6453 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Skjern Håndbold Füchse Berlin Skjern 28-02-2015 32:28 17:12 1575 Szczegóły
RK Vojvodina FC Porto Nowy Sad 01-03-2015 27:29 13:15 1578 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
FC Porto RK Vojvodina Porto 07-03-2015 29:23 13:12 1401 Szczegóły
Füchse Berlin Skjern Håndbold Berlin 08-03-2015 29:24 14:14 4915 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Skjern Håndbold RK Vojvodina Holstebro 14-03-2015 32:23 14:9 1024 Szczegóły
Füchse Berlin FC Porto Berlin 15-03-2015 25:20 7:8 6316 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
FC Porto Skjern Håndbold Porto 21-03-2015 23:24 13:14 805 Szczegóły
RK Vojvodina Füchse Berlin Nowy Sad 21-03-2015 25:30 11:17 1200 Szczegóły

Grupa D

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 MT Melsungen 6 10 177 152 5 0 1
2 Eskilstuna Guif 6 8 165 156 3 2 1
3 RK Nexe 6 3 161 170 1 1 4
4 Balatonfüredi KSE 6 3 140 165 1 1 4

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Balatonfüredi KSE RK Nexe Veszprem 13-02-2015 19:31 8:13 1200 Szczegóły
MT Melsungen Eskilstuna Guif Kassel 14-02-2015 31:27 16:14 2136 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Eskilstuna Guif Balatonfüredi KSE Eskilstuna 21-02-2015 24:24 13:11 686 Szczegóły
RK Nexe MT Melsungen Nasice 21-02-2015 25:28 12:13 2000 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Balatonfüredi KSE MT Melsungen Veszprem 28-02-2015 24:30 9:16 1200 Szczegóły
RK Nexe Eskilstuna Guif Nasice 28-02-2015 29:29 17:18 2000 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MT Melsungen Balatonfüredi KSE Kassel 07-03-2015 29:23 16:11 2015 Szczegóły
Eskilstuna Guif RK Nexe Eskilstuna 08-03-2015 33:24 17:12 697 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Eskilstuna Guif MT Melsungen Eskilstuna 14-03-2015 27:25 16:14 1313 Szczegóły
RK Nexe Balatonfüredi KSE Nasice 14-03-2015 26:27 13:16 1800 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Balatonfüredi KSE Eskilstuna Guif Veszprem 20-03-2015 23:25 11:8 1000 Szczegóły
MT Melsungen RK Nexe Kassel 21-03-2015 34:26 20:14 1927 Szczegóły

Ćwierćfinał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Eskilstuna Guif HSV Hamburg Eskilstuna 11-04-2015 29:26 12:13 1551 Szczegóły
Skjern Håndbold MT Melsungen Skjern 11-04-2015 25:20 12:12 1500 Szczegóły
Gorenje Velenje Team Tvis Holstebro Velenje 11-04-2015 28:27 13:14 1230 Szczegóły

Ćwierćfinał - rewanż

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HSV Hamburg Eskilstuna Guif Hamburg 19-04-2015 27:22 13:11 2253 Szczegóły
MT Melsungen Skjern Håndbold Kassel 19-04-2015 28:23 15:12 3147 Szczegóły
Team Tvis Holstebro Gorenje Velenje Holstebro 19-04-2015 30:31 16:18 1114 Szczegóły

Półfinał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Gorenje Velenje Füchse Berlin Berlin 16-05-2015 24:27 12:16 7116 Szczegóły
Skjern Håndbold HSV Hamburg Berlin 16-05-2015 23:27 11:14 6614 Szczegóły

Mecz o 3. miejsce

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Gorenje Velenje Skjern Håndbold Berlin 17-05-2015 22:27 13:12 7242 Szczegóły

Finał

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Füchse Berlin HSV Hamburg Berlin 17-05-2015 30:27 16:13 8206 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy