II liga gr. 4 18/19

Najskuteczniejsi zawodnicy

Grupa A

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 AZS UJK Społem Kielce 10 27 318 252 9 0 1
2 AZS AGH Kraków 11 27 317 270 9 0 2
3 SPR Grunwald Ruda Śląska 11 24 325 299 8 0 3
4 PGE VIVE II Kielce 11 18 274 295 6 0 5
5 HLB Buskowianka 11 14 284 278 4 1 6
6 SPR Orzeł Przeworsk 11 9 317 353 3 1 7
7 NLO SMS II ZPRP Kielce 10 7 277 302 2 0 8
8 SPR Stal II Mielec 9 0 195 258 0 0 9

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SPR Stal II Mielec AZS UJK Społem Kielce Mielec 22-09-2018 12:26 6:16 - Szczegóły
AZS AGH Kraków SPR Orzeł Przeworsk Kraków 22-09-2018 37:27 18:14 120 Szczegóły
HLB Buskowianka SPR Grunwald Ruda Śląska Busko-Zdrój 23-09-2018 19:21 7:11 220 Szczegóły
NLO SMS II ZPRP Kielce PGE VIVE II Kielce Kielce 21-09-2018 22:24 11:11 150 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
AZS UJK Społem Kielce PGE VIVE II Kielce Kielce 28-09-2018 33:20 15:11 200 Szczegóły
SPR Grunwald Ruda Śląska NLO SMS II ZPRP Kielce Ruda Śląska 10-10-2018 35:24 16:11 200 Szczegóły
SPR Orzeł Przeworsk HLB Buskowianka Przeworsk 29-09-2018 29:27 15:12 106 Szczegóły
SPR Stal II Mielec AZS AGH Kraków Mielec 30-09-2018 19:24 7:0 100 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
AZS AGH Kraków AZS UJK Społem Kielce Kraków 06-10-2018 26:23 13:12 150 Szczegóły
HLB Buskowianka SPR Stal II Mielec Busko-Zdrój 06-10-2018 32:21 14:12 200 Szczegóły
NLO SMS II ZPRP Kielce SPR Orzeł Przeworsk Kielce 06-10-2018 39:29 21:18 20 Szczegóły
PGE VIVE II Kielce SPR Grunwald Ruda Śląska Kielce 07-10-2018 20:30 11:13 150 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
AZS UJK Społem Kielce SPR Grunwald Ruda Śląska Kielce 14-10-2018 43:26 17:13 150 Szczegóły
SPR Orzeł Przeworsk PGE VIVE II Kielce Przeworsk 13-10-2018 27:35 14:14 150 Szczegóły
SPR Stal II Mielec NLO SMS II ZPRP Kielce Mielec 13-10-2018 26:34 11:16 50 Szczegóły
HLB Buskowianka AZS AGH Kraków Busko-Zdrój 13-10-2018 21:25 12:13 100 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
HLB Buskowianka AZS UJK Społem Kielce Busko-Zdrój 20-10-2018 26:30 10:16 200 Szczegóły
AZS AGH Kraków NLO SMS II ZPRP Kielce Kraków 20-10-2018 31:27 16:12 150 Szczegóły
PGE VIVE II Kielce SPR Stal II Mielec Kielce 20-10-2018 29:27 15:11 100 Szczegóły
SPR Grunwald Ruda Śląska SPR Orzeł Przeworsk Ruda Śląska 21-10-2018 31:21 14:12 50 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
AZS UJK Społem Kielce SPR Orzeł Przeworsk Kielce 10-11-2018 33:27 16:15 100 Szczegóły
SPR Stal II Mielec SPR Grunwald Ruda Śląska Mielec 10-11-2018 24:27 12:15 60 Szczegóły
AZS AGH Kraków PGE VIVE II Kielce Kraków 09-11-2018 24:16 8:7 200 Szczegóły
NLO SMS II ZPRP Kielce HLB Buskowianka Kielce 21-11-2018 23:29 16:18 55 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
NLO SMS II ZPRP Kielce AZS UJK Społem Kielce Kielce 16-11-2018 26:34 13:18 100 Szczegóły
PGE VIVE II Kielce HLB Buskowianka Kielce 18-11-2018 21:20 8:9 200 Szczegóły
SPR Grunwald Ruda Śląska AZS AGH Kraków Ruda Śląska 17-11-2018 27:35 14:22 120 Szczegóły
SPR Orzeł Przeworsk SPR Stal II Mielec Przeworsk 17-11-2018 28:22 12:14 150 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
AZS UJK Społem Kielce SPR Stal II Mielec Kielce 23-11-2018 - Szczegóły
SPR Orzeł Przeworsk AZS AGH Kraków Przeworsk 25-11-2018 28:30 17:14 200 Szczegóły
SPR Grunwald Ruda Śląska HLB Buskowianka Ruda Śląska 28-11-2018 31:25 11:14 50 Szczegóły
PGE VIVE II Kielce NLO SMS II ZPRP Kielce Kielce 24-11-2018 26:19 13:8 100 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
PGE VIVE II Kielce AZS UJK Społem Kielce Kielce 30-11-2018 27:29 12:17 0:0 0:0 0:0 150 Szczegóły
NLO SMS II ZPRP Kielce SPR Grunwald Ruda Śląska Kielce 01-12-2018 30:32 18:14 0:0 0:0 0:0 100 Szczegóły
HLB Buskowianka SPR Orzeł Przeworsk Busko-Zdrój 01-12-2018 32:32 10:15 0:0 0:0 3:2 130 Szczegóły
AZS AGH Kraków SPR Stal II Mielec Kraków 01-12-2018 32:24 18:14 0:0 0:0 0:0 71 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
AZS UJK Społem Kielce AZS AGH Kraków Kielce 08-12-2018 31:28 13:13 80 Szczegóły
SPR Stal II Mielec HLB Buskowianka Mielec 08-12-2018 20:26 11:12 - Szczegóły
SPR Orzeł Przeworsk NLO SMS II ZPRP Kielce Przeworsk 08-12-2018 36:33 17:17 148 Szczegóły
SPR Grunwald Ruda Śląska PGE VIVE II Kielce Ruda Śląska 09-12-2018 31:22 15:10 127 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SPR Grunwald Ruda Śląska AZS UJK Społem Kielce Ruda Śląska 15-12-2018 34:36 17:18 50 Szczegóły
PGE VIVE II Kielce SPR Orzeł Przeworsk Kielce 15-12-2018 34:33 18:12 100 Szczegóły
NLO SMS II ZPRP Kielce SPR Stal II Mielec Kielce 08-01-2019 - Szczegóły
AZS AGH Kraków HLB Buskowianka Kraków 15-12-2018 25:27 11:14 180 Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS UJK Społem Kielce HLB Buskowianka Kielce 12-01-2019 Szczegóły
NLO SMS II ZPRP Kielce AZS AGH Kraków Kielce 12-01-2019 Szczegóły
SPR Stal II Mielec PGE VIVE II Kielce Mielec 12-01-2019 Szczegóły
SPR Orzeł Przeworsk SPR Grunwald Ruda Śląska Przeworsk 12-01-2019 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SPR Orzeł Przeworsk AZS UJK Społem Kielce Przeworsk 20-01-2019 Szczegóły
SPR Grunwald Ruda Śląska SPR Stal II Mielec Ruda Śląska 20-01-2019 Szczegóły
PGE VIVE II Kielce AZS AGH Kraków Kielce 20-01-2019 Szczegóły
HLB Buskowianka NLO SMS II ZPRP Kielce Busko-Zdrój 20-01-2019 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS UJK Społem Kielce NLO SMS II ZPRP Kielce Kielce 27-01-2019 Szczegóły
HLB Buskowianka PGE VIVE II Kielce Busko-Zdrój 27-01-2019 Szczegóły
AZS AGH Kraków SPR Grunwald Ruda Śląska Kraków 27-01-2019 Szczegóły
SPR Stal II Mielec SPR Orzeł Przeworsk Mielec 27-01-2019 Szczegóły

Grupa B

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 SPR Wisła Sandomierz 11 33 358 273 11 0 0
2 Viret CMC Zawiercie 11 22 324 295 7 1 3
3 MOSiR Bochnia 11 20 323 302 6 1 4
4 MUKS Siódemka Mysłowice 10 19 291 250 6 1 3
5 NLO SMS ZPRP Kielce 11 15 340 319 5 0 6
6 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 11 15 279 315 4 1 6
7 UKS MOSM Bytom 9 3 244 322 1 0 8
8 AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 10 0 222 305 0 0 10

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
NLO SMS ZPRP Kielce AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Kielce 21-09-2018 36:25 17:14 0:0 0:0 0:0 50 Szczegóły
UKS MOSM Bytom MOSiR Bochnia Bytom 22-09-2018 29:34 14:17 0:0 0:0 0:0 70 Szczegóły
MUKS Siódemka Mysłowice SPR Wisła Sandomierz Mysłowice 23-09-2018 19:26 10:13 0:0 0:0 0:0 200 Szczegóły
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Viret CMC Zawiercie Sosnowiec 22-09-2018 23:23 11:14 0:0 0:0 3:0 297 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
NLO SMS ZPRP Kielce Viret CMC Zawiercie Kielce 29-09-2018 22:28 8:15 100 Szczegóły
SPR Wisła Sandomierz MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Sandomierz 29-09-2018 33:22 17:12 100 Szczegóły
MOSiR Bochnia MUKS Siódemka Mysłowice Bochnia 29-09-2018 22:22 10:11 70 Szczegóły
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce UKS MOSM Bytom Kielce 29-09-2018 22:23 10:9 - Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
UKS MOSM Bytom NLO SMS ZPRP Kielce Bytom 04-10-2018 23:35 11:18 100 Szczegóły
MUKS Siódemka Mysłowice AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Mysłowice 07-10-2018 39:20 14:10 100 Szczegóły
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MOSiR Bochnia Sosnowiec 06-10-2018 25:29 12:13 86 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie SPR Wisła Sandomierz Zawiercie 06-10-2018 30:34 14:15 150 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
NLO SMS ZPRP Kielce SPR Wisła Sandomierz Kielce 13-10-2018 26:35 8:15 45 Szczegóły
MOSiR Bochnia Viret CMC Zawiercie Bochnia 12-10-2018 24:26 14:15 120 Szczegóły
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Kielce 14-10-2018 22:28 9:15 30 Szczegóły
UKS MOSM Bytom MUKS Siódemka Mysłowice Bytom 13-10-2018 28:35 13:20 50 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MUKS Siódemka Mysłowice NLO SMS ZPRP Kielce Mysłowice 19-10-2018 31:28 17:16 100 Szczegóły
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec UKS MOSM Bytom Sosnowiec 19-10-2018 37:32 23:16 90 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Zawiercie 20-10-2018 30:19 13:10 230 Szczegóły
SPR Wisła Sandomierz MOSiR Bochnia Sandomierz 20-10-2018 35:26 18:14 150 Szczegóły

6.kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
NLO SMS ZPRP Kielce MOSiR Bochnia Kielce 11-11-2018 24:28 13:14 45 Szczegóły
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce SPR Wisła Sandomierz Kielce 11-11-2018 22:26 13:14 70 Szczegóły
UKS MOSM Bytom Viret CMC Zawiercie Bytom 07-11-2018 23:35 10:19 50 Szczegóły
MUKS Siódemka Mysłowice MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Mysłowice 11-11-2018 26:21 9:11 150 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec NLO SMS ZPRP Kielce Sosnowiec 17-11-2018 24:23 12:9 100 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie MUKS Siódemka Mysłowice Zawiercie 17-11-2018 33:29 14:15 250 Szczegóły
SPR Wisła Sandomierz UKS MOSM Bytom Sandomierz 17-11-2018 47:29 20:15 130 Szczegóły
MOSiR Bochnia AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Bochnia 18-11-2018 31:20 12:8 150 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce NLO SMS ZPRP Kielce Kielce 23-11-2018 27:35 14:16 120 Szczegóły
MOSiR Bochnia UKS MOSM Bytom Bochnia 24-11-2018 37:31 21:16 70 Szczegóły
SPR Wisła Sandomierz MUKS Siódemka Mysłowice Sandomierz 24-11-2018 26:25 12:8 150 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Zawiercie 21-11-2018 30:26 14:10 200 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Viret CMC Zawiercie NLO SMS ZPRP Kielce Zawiercie 28-11-2018 36:41 15:23 100 Szczegóły
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec SPR Wisła Sandomierz Sosnowiec 01-12-2018 24:32 8:17 152 Szczegóły
MUKS Siódemka Mysłowice MOSiR Bochnia Mysłowice 30-11-2018 33:24 20:13 80 Szczegóły
UKS MOSM Bytom AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Bytom 05-01-2019 - Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
NLO SMS ZPRP Kielce UKS MOSM Bytom Kielce 08-12-2018 40:26 19:13 40 Szczegóły
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce MUKS Siódemka Mysłowice Kielce 09-12-2018 22:32 11:18 50 Szczegóły
MOSiR Bochnia MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Bochnia 08-12-2018 42:24 22:10 72 Szczegóły
SPR Wisła Sandomierz Viret CMC Zawiercie Sandomierz 08-12-2018 28:20 15:11 200 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
SPR Wisła Sandomierz NLO SMS ZPRP Kielce Sandomierz 15-12-2018 36:30 16:14 120 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie MOSiR Bochnia Zawiercie 16-12-2018 33:26 14:13 200 Szczegóły
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Sosnowiec 15-12-2018 25:23 12:12 - Szczegóły
MUKS Siódemka Mysłowice UKS MOSM Bytom Mysłowice 15-12-2018 - Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
NLO SMS ZPRP Kielce MUKS Siódemka Mysłowice Kielce 12-01-2019 Szczegóły
UKS MOSM Bytom MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Bytom 12-01-2019 Szczegóły
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Viret CMC Zawiercie Kielce 12-01-2019 Szczegóły
MOSiR Bochnia SPR Wisła Sandomierz Bochnia 12-01-2019 Szczegóły

13. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MOSiR Bochnia NLO SMS ZPRP Kielce Bochnia 20-01-2019 Szczegóły
SPR Wisła Sandomierz AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce Sandomierz 20-01-2019 Szczegóły
Viret CMC Zawiercie UKS MOSM Bytom Zawiercie 20-01-2019 Szczegóły
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MUKS Siódemka Mysłowice Sosnowiec 20-01-2019 Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
NLO SMS ZPRP Kielce MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Kielce 27-01-2019 Szczegóły
MUKS Siódemka Mysłowice Viret CMC Zawiercie Mysłowice 27-01-2019 Szczegóły
UKS MOSM Bytom SPR Wisła Sandomierz Bytom 27-01-2019 Szczegóły
AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce MOSiR Bochnia Kielce 27-01-2019 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy