II liga gr. 2 18/19

Najskuteczniejsi zawodnicy

Lp.DrużynaMeczePunktyBramki rzuconeBramki straconeZwycięstwaRemisyPorażki
1 USAR Kwidzyn 12 36 418 292 12 0 0
2 Tytani Wejherowo 13 36 453 346 12 0 1
3 SMS ZPRP II Gdańsk 13 34 436 335 11 0 2
4 KPR Gryfino 13 30 399 338 10 0 3
5 MKS Grudziądz 13 23 431 376 8 0 5
6 MKS Brodnica 11 18 376 309 6 0 5
7 KS Szczypiorniak Gniezno 12 18 321 294 6 0 6
8 ITS Jeziorak Iława 12 13 337 346 4 1 7
9 KU AZS UKW Bydgoszcz 13 13 355 421 4 1 8
10 Latocha Agropom Gniew 12 11 319 395 3 1 8
11 UKS Szczypiorniak Olsztyn 13 10 338 388 3 1 9
12 MLKS Borowiak Czersk 11 9 285 331 3 0 8
13 MKS MOSiR Kętrzyn 13 6 336 472 2 0 11
14 AZS UMK Toruń 13 3 312 473 1 0 12

1. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
KPR Gryfino Latocha Agropom Gniew Gryfino 15-09-2018 34:22 15:6 - Szczegóły
MKS Grudziądz SMS ZPRP II Gdańsk Grudziądz 13-09-2018 26:30 11:16 100 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn AZS UMK Toruń Olsztyn 16-09-2018 32:20 15:10 40 Szczegóły
MKS Brodnica MKS MOSiR Kętrzyn Brodnica 15-09-2018 40:19 17:9 120 Szczegóły
Tytani Wejherowo KS Szczypiorniak Gniezno Wejherowo 03-11-2018 25:22 13:12 298 Szczegóły
USAR Kwidzyn KU AZS UKW Bydgoszcz Kwidzyn 15-09-2018 34:29 81:14 299 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk ITS Jeziorak Iława Czersk 16-09-2018 28:26 16:13 150 Szczegóły

2. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Latocha Agropom Gniew ITS Jeziorak Iława Gniew 23-09-2018 27:37 14:17 76 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz MLKS Borowiak Czersk Bydgoszcz 22-09-2018 33:23 17:14 50 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno USAR Kwidzyn Gniezno 23-09-2018 26:29 13:12 200 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn Tytani Wejherowo Kętrzyn 22-09-2018 19:32 8:18 50 Szczegóły
MKS Brodnica AZS UMK Toruń Brodnica 22-09-2018 44:24 23:14 150 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk UKS Szczypiorniak Olsztyn Gdańsk 23-09-2018 36:21 24:12 70 Szczegóły
KPR Gryfino MKS Grudziądz Gryfino 22-09-2018 35:26 16:14 120 Szczegóły

3. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MKS Grudziądz Latocha Agropom Gniew Grudziądz 29-09-2018 31:23 18:10 - Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn KPR Gryfino Olsztyn 30-09-2018 26:30 13:13 70 Szczegóły
MKS Brodnica SMS ZPRP II Gdańsk Brodnica 27-09-2018 24:26 8:9 - Szczegóły
Tytani Wejherowo AZS UMK Toruń Wejherowo 29-09-2018 45:25 23:5 290 Szczegóły
USAR Kwidzyn MKS MOSiR Kętrzyn Kwidzyn 29-09-2018 41:19 18:12 299 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk KS Szczypiorniak Gniezno Czersk 29-09-2018 26:24 13:13 220 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława KU AZS UKW Bydgoszcz Iława 29-09-2018 29:27 15:7 120 Szczegóły

4. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
Latocha Agropom Gniew KU AZS UKW Bydgoszcz Gniew 07-10-2018 26:26 8:12 0:0 0:0 4:3 46 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno ITS Jeziorak Iława Gniezno 06-10-2018 29:22 19:14 0:0 0:0 0:0 120 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn MLKS Borowiak Czersk Kętrzyn 06-10-2018 21:31 7:14 0:0 0:0 0:0 40 Szczegóły
AZS UMK Toruń USAR Kwidzyn Toruń 06-10-2018 20:39 9:20 0:0 0:0 0:0 30 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk Tytani Wejherowo Gdańsk 07-10-2018 28:35 13:11 0:0 0:0 0:0 100 Szczegóły
KPR Gryfino MKS Brodnica Gryfino 06-10-2018 24:23 11:12 0:0 0:0 0:0 120 Szczegóły
MKS Grudziądz UKS Szczypiorniak Olsztyn Grudziądz 06-10-2018 29:21 15:11 0:0 0:0 0:0 200 Szczegóły

5. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
UKS Szczypiorniak Olsztyn Latocha Agropom Gniew Olsztyn 14-10-2018 24:33 12:13 55 Szczegóły
MKS Brodnica MKS Grudziądz Brodnica 13-10-2018 43:37 19:16 - Szczegóły
Tytani Wejherowo KPR Gryfino Wejherowo 13-10-2018 34:28 13:12 250 Szczegóły
USAR Kwidzyn SMS ZPRP II Gdańsk Kwidzyn 14-10-2018 39:24 21:13 290 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk AZS UMK Toruń Czersk 13-10-2018 28:32 15:13 150 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława MKS MOSiR Kętrzyn Iława 13-10-2018 36:28 18:15 150 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz KS Szczypiorniak Gniezno Bydgoszcz 13-10-2018 17:28 11:11 100 Szczegóły

6. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Latocha Agropom Gniew KS Szczypiorniak Gniezno Gniew 21-10-2018 19:27 7:12 100 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn KU AZS UKW Bydgoszcz Kętrzyn 20-10-2018 29:32 11:81 53 Szczegóły
AZS UMK Toruń ITS Jeziorak Iława Toruń 21-10-2018 28:36 13:18 40 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk MLKS Borowiak Czersk Gdańsk 21-10-2018 34:19 22:9 50 Szczegóły
KPR Gryfino USAR Kwidzyn Gryfino 20-10-2018 27:32 13:16 120 Szczegóły
MKS Grudziądz Tytani Wejherowo Grudziądz 20-10-2018 33:35 14:15 250 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn MKS Brodnica Olsztyn 20-10-2018 26:24 14:13 60 Szczegóły

7. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
MKS Brodnica Latocha Agropom Gniew Brodnica 27-10-2018 41:30 14:14 250 Szczegóły
Tytani Wejherowo UKS Szczypiorniak Olsztyn Wejherowo 27-10-2018 34:24 15:13 250 Szczegóły
MKS Grudziądz USAR Kwidzyn Grudziądz 27-10-2018 25:34 12:14 250 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk KPR Gryfino Czersk 27-10-2018 26:31 10:15 100 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława SMS ZPRP II Gdańsk Iława 25-10-2018 23:33 14:15 250 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz AZS UMK Toruń Bydgoszcz 28-10-2018 28:22 14:10 80 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno MKS MOSiR Kętrzyn Gniezno 28-10-2018 35:21 20:7 200 Szczegóły

8. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Latocha Agropom Gniew MKS MOSiR Kętrzyn Gniew 11-11-2018 35:32 13:14 50 Szczegóły
AZS UMK Toruń KS Szczypiorniak Gniezno Toruń 11-11-2018 28:33 14:19 100 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk KU AZS UKW Bydgoszcz Gdańsk 11-11-2018 40:27 17:12 - Szczegóły
KPR Gryfino ITS Jeziorak Iława Gryfino 10-11-2018 24:21 9:10 100 Szczegóły
MKS Grudziądz MLKS Borowiak Czersk Grudziądz 10-11-2018 35:28 19:10 200 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn USAR Kwidzyn Olsztyn 11-11-2018 25:38 14:17 100 Szczegóły
MKS Brodnica Tytani Wejherowo Brodnica 10-11-2018 30:39 11:22 150 Szczegóły

9. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Tytani Wejherowo Latocha Agropom Gniew Wejherowo 17-11-2018 38:24 18:12 298 Szczegóły
USAR Kwidzyn MKS Brodnica Kwidzyn 17-11-2018 34:32 18:19 299 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk UKS Szczypiorniak Olsztyn Czersk 17-11-2018 26:28 14:15 120 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława MKS Grudziądz Iława 17-11-2018 30:37 11:23 120 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz KPR Gryfino Bydgoszcz 18-11-2018 24:28 12:13 70 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno SMS ZPRP II Gdańsk Gniezno 18-11-2018 18:22 12:8 150 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn AZS UMK Toruń Kętrzyn 17-11-2018 41:24 19:13 150 Szczegóły

10. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyDogrywka 1Dogrywka 2KarneWidzów
Latocha Agropom Gniew AZS UMK Toruń Gniew 25-11-2018 36:28 17:14 0:0 0:0 0:0 70 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk MKS MOSiR Kętrzyn Gdańsk 24-11-2018 50:26 29:13 0:0 0:0 0:0 59 Szczegóły
KPR Gryfino KS Szczypiorniak Gniezno Gryfino 24-11-2018 34:26 15:10 0:0 0:0 0:0 170 Szczegóły
MKS Grudziądz KU AZS UKW Bydgoszcz Grudziądz 24-11-2018 43:28 23:17 0:0 0:0 0:0 250 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn ITS Jeziorak Iława Olsztyn 22-11-2018 25:25 13:16 0:0 0:0 3:4 100 Szczegóły
MKS Brodnica MLKS Borowiak Czersk Brodnica 22-12-2018 - Szczegóły
Tytani Wejherowo USAR Kwidzyn Wejherowo 24-11-2018 27:28 15:13 0:0 0:0 0:0 298 Szczegóły

11. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
USAR Kwidzyn Latocha Agropom Gniew Kwidzyn 01-12-2018 36:16 18:5 - Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk Tytani Wejherowo Czersk 01-12-2018 28:33 13:14 200 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława MKS Brodnica Iława 01-12-2018 26:28 14:14 250 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz UKS Szczypiorniak Olsztyn Bydgoszcz 01-12-2018 29:28 16:9 50 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno MKS Grudziądz Gniezno 02-12-2018 24:25 9:13 150 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn KPR Gryfino Kętrzyn 01-12-2018 29:43 12:21 - Szczegóły
AZS UMK Toruń SMS ZPRP II Gdańsk Toruń 28-11-2018 18:38 10:18 - Szczegóły

12. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Latocha Agropom Gniew SMS ZPRP II Gdańsk Gniew 09-12-2018 28:41 15:14 100 Szczegóły
KPR Gryfino AZS UMK Toruń Gryfino 08-12-2018 30:15 17:4 100 Szczegóły
MKS Grudziądz MKS MOSiR Kętrzyn Grudziądz 08-12-2018 41:17 11:7 200 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn KS Szczypiorniak Gniezno Olsztyn 09-12-2018 26:29 11:14 50 Szczegóły
MKS Brodnica KU AZS UKW Bydgoszcz Brodnica 08-12-2018 47:24 23:41 250 Szczegóły
Tytani Wejherowo ITS Jeziorak Iława Wejherowo 08-12-2018 32:26 15:11 297 Szczegóły
USAR Kwidzyn MLKS Borowiak Czersk Kwidzyn 09-12-2018 34:22 24:13 250 Szczegóły

13. kolejki

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwyWidzów
Latocha Agropom Gniew MLKS Borowiak Czersk Gniew 16-12-2018 - Szczegóły
ITS Jeziorak Iława USAR Kwidzyn Iława 15-12-2018 - Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz Tytani Wejherowo Bydgoszcz 15-12-2018 31:44 14:18 100 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno MKS Brodnica Gniezno 16-12-2018 - Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn UKS Szczypiorniak Olsztyn Kętrzyn 16-12-2018 35:32 19:14 100 Szczegóły
AZS UMK Toruń MKS Grudziądz Toruń 16-12-2018 28:43 13:22 100 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk KPR Gryfino Gdańsk 15-12-2018 34:31 18:15 - Szczegóły

14. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Latocha Agropom Gniew KPR Gryfino Gniew 26-01-2019 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk MKS Grudziądz Gdańsk 26-01-2019 Szczegóły
AZS UMK Toruń UKS Szczypiorniak Olsztyn Toruń 26-01-2019 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn MKS Brodnica Kętrzyn 26-01-2019 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno Tytani Wejherowo Gniezno 26-01-2019 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz USAR Kwidzyn Bydgoszcz 26-01-2019 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława MLKS Borowiak Czersk Iława 26-01-2019 Szczegóły

15. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
ITS Jeziorak Iława Latocha Agropom Gniew Iława 02-02-2019 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk KU AZS UKW Bydgoszcz Czersk 02-02-2019 Szczegóły
USAR Kwidzyn KS Szczypiorniak Gniezno Kwidzyn 02-02-2019 Szczegóły
Tytani Wejherowo MKS MOSiR Kętrzyn Wejherowo 02-02-2019 Szczegóły
AZS UMK Toruń MKS Brodnica Toruń 02-02-2019 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn SMS ZPRP II Gdańsk Olsztyn 02-02-2019 Szczegóły
MKS Grudziądz KPR Gryfino Grudziądz 02-02-2019 Szczegóły

16. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Latocha Agropom Gniew MKS Grudziądz Gniew 09-02-2019 Szczegóły
KPR Gryfino UKS Szczypiorniak Olsztyn Gryfino 09-02-2019 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk MKS Brodnica Gdańsk 09-02-2019 Szczegóły
AZS UMK Toruń Tytani Wejherowo Toruń 09-02-2019 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn USAR Kwidzyn Kętrzyn 09-02-2019 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno MLKS Borowiak Czersk Gniezno 09-02-2019 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz ITS Jeziorak Iława Bydgoszcz 09-02-2019 Szczegóły

17. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KU AZS UKW Bydgoszcz Latocha Agropom Gniew Bydgoszcz 16-02-2019 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława KS Szczypiorniak Gniezno Iława 16-02-2019 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk MKS MOSiR Kętrzyn Czersk 16-02-2019 Szczegóły
USAR Kwidzyn AZS UMK Toruń Kwidzyn 16-02-2019 Szczegóły
Tytani Wejherowo SMS ZPRP II Gdańsk Wejherowo 16-02-2019 Szczegóły
MKS Brodnica KPR Gryfino Brodnica 16-02-2019 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn MKS Grudziądz Olsztyn 16-02-2019 Szczegóły

18. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Latocha Agropom Gniew UKS Szczypiorniak Olsztyn Gniew 23-02-2019 Szczegóły
MKS Grudziądz MKS Brodnica Grudziądz 23-02-2019 Szczegóły
KPR Gryfino Tytani Wejherowo Gryfino 23-02-2019 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk USAR Kwidzyn Gdańsk 23-02-2019 Szczegóły
AZS UMK Toruń MLKS Borowiak Czersk Toruń 23-02-2019 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn ITS Jeziorak Iława Kętrzyn 23-02-2019 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno KU AZS UKW Bydgoszcz Gniezno 23-02-2019 Szczegóły

19. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
KS Szczypiorniak Gniezno Latocha Agropom Gniew Gniezno 02-03-2019 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz MKS MOSiR Kętrzyn Bydgoszcz 02-03-2019 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława AZS UMK Toruń Iława 02-03-2019 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk SMS ZPRP II Gdańsk Czersk 02-03-2019 Szczegóły
USAR Kwidzyn KPR Gryfino Kwidzyn 02-03-2019 Szczegóły
Tytani Wejherowo MKS Grudziądz Wejherowo 02-03-2019 Szczegóły
MKS Brodnica UKS Szczypiorniak Olsztyn Brodnica 02-03-2019 Szczegóły

20. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Latocha Agropom Gniew MKS Brodnica Gniew 09-03-2019 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn Tytani Wejherowo Olsztyn 09-03-2019 Szczegóły
USAR Kwidzyn MKS Grudziądz Kwidzyn 09-03-2019 Szczegóły
KPR Gryfino MLKS Borowiak Czersk Gryfino 09-03-2019 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk ITS Jeziorak Iława Gdańsk 09-03-2019 Szczegóły
AZS UMK Toruń KU AZS UKW Bydgoszcz Toruń 09-03-2019 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn KS Szczypiorniak Gniezno Kętrzyn 09-03-2019 Szczegóły

21. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MKS MOSiR Kętrzyn Latocha Agropom Gniew Kętrzyn 16-03-2019 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno AZS UMK Toruń Gniezno 16-03-2019 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz SMS ZPRP II Gdańsk Bydgoszcz 16-03-2019 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława KPR Gryfino Iława 16-03-2019 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk MKS Grudziądz Czersk 16-03-2019 Szczegóły
USAR Kwidzyn UKS Szczypiorniak Olsztyn Kwidzyn 16-03-2019 Szczegóły
Tytani Wejherowo MKS Brodnica Wejherowo 16-03-2019 Szczegóły

22. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Latocha Agropom Gniew Tytani Wejherowo Gniew 23-03-2019 Szczegóły
MKS Brodnica USAR Kwidzyn Brodnica 23-03-2019 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn MLKS Borowiak Czersk Olsztyn 23-03-2019 Szczegóły
MKS Grudziądz ITS Jeziorak Iława Grudziądz 23-03-2019 Szczegóły
KPR Gryfino KU AZS UKW Bydgoszcz Gryfino 23-03-2019 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk KS Szczypiorniak Gniezno Gdańsk 23-03-2019 Szczegóły
AZS UMK Toruń MKS MOSiR Kętrzyn Toruń 23-03-2019 Szczegóły

23. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
AZS UMK Toruń Latocha Agropom Gniew Toruń 30-03-2019 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn SMS ZPRP II Gdańsk Kętrzyn 30-03-2019 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno KPR Gryfino Gniezno 30-03-2019 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz MKS Grudziądz Bydgoszcz 30-03-2019 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława UKS Szczypiorniak Olsztyn Iława 30-03-2019 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk MKS Brodnica Czersk 30-03-2019 Szczegóły
USAR Kwidzyn Tytani Wejherowo Kwidzyn 30-03-2019 Szczegóły

24. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
Latocha Agropom Gniew USAR Kwidzyn Gniew 06-04-2019 Szczegóły
Tytani Wejherowo MLKS Borowiak Czersk Wejherowo 06-04-2019 Szczegóły
MKS Brodnica ITS Jeziorak Iława Brodnica 06-04-2019 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn KU AZS UKW Bydgoszcz Olsztyn 06-04-2019 Szczegóły
MKS Grudziądz KS Szczypiorniak Gniezno Grudziądz 06-04-2019 Szczegóły
KPR Gryfino MKS MOSiR Kętrzyn Gryfino 06-04-2019 Szczegóły
SMS ZPRP II Gdańsk AZS UMK Toruń Gdańsk 06-04-2019 Szczegóły

25. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
SMS ZPRP II Gdańsk Latocha Agropom Gniew Gdańsk 13-04-2019 Szczegóły
AZS UMK Toruń KPR Gryfino Toruń 13-04-2019 Szczegóły
MKS MOSiR Kętrzyn MKS Grudziądz Kętrzyn 13-04-2019 Szczegóły
KS Szczypiorniak Gniezno UKS Szczypiorniak Olsztyn Gniezno 13-04-2019 Szczegóły
KU AZS UKW Bydgoszcz MKS Brodnica Bydgoszcz 13-04-2019 Szczegóły
ITS Jeziorak Iława Tytani Wejherowo Iława 13-04-2019 Szczegóły
MLKS Borowiak Czersk USAR Kwidzyn Czersk 13-04-2019 Szczegóły

26. kolejka

GospodarzGośćMiejsceDataWynikDo przerwy
MLKS Borowiak Czersk Latocha Agropom Gniew Czersk 27-04-2019 Szczegóły
USAR Kwidzyn ITS Jeziorak Iława Kwidzyn 27-04-2019 Szczegóły
Tytani Wejherowo KU AZS UKW Bydgoszcz Wejherowo 27-04-2019 Szczegóły
MKS Brodnica KS Szczypiorniak Gniezno Brodnica 27-04-2019 Szczegóły
UKS Szczypiorniak Olsztyn MKS MOSiR Kętrzyn Olsztyn 27-04-2019 Szczegóły
MKS Grudziądz AZS UMK Toruń Grudziądz 27-04-2019 Szczegóły
KPR Gryfino SMS ZPRP II Gdańsk Gryfino 27-04-2019 Szczegóły

Najskuteczniejsi zawodnicy