REKLAMA

Znamy nowego trenera Azotów Puławy!

Autor: Wojciech Staniec, 10-06-2019, 11:28

Nowym trenerem Azotów będzie Michał Skórski. Selekcjoner reprezentacji Polski B podpisał z puławianami trzyletni kontrakt!

Michał Skórski przez ostatnie sezony był asystentem Rafała Kuptela w Gwardii. Opolanie pod wodzą tego duetu stali się czołową polską drużyną, a w ostatnim sezonie wywalczyli brązowy medal PGNiG Superligi. Wiosną Skórski został też trenerem reprezentacji Polski B.

REKLAMA

– Nasz wybór padł na młodego trenera, który jednak może poszczycić się ciekawym CV. Jest przecież selekcjonerem kadry B, która jest bezpośrednim zapleczem dla pierwszej reprezentacji. Skoro Związek Piłki Ręcznej w Polsce powierzył Michałowi Skórskiemu tak odpowiedzialne stanowisko to uważamy, że jest to bardzo dobra rekomendacja dla trenera, który w ostatnim sezonie wraz z ekipą z Opola świętował zdobycie brązowego medalu - uzasadnia wybór Skórskiego Jerzy Witaszek, prezes Azotów. - W Puławach trener Skórski będzie miała za zadanie zbudowanie zespołu złożonego z zawodników krajowych. Funkcja trenera kadry B to na pewno atut Michała Skórskiego - dodaje.

Poszukiwania trenera Azotów trwały dość długo. Klub był bliski pozyskania Manolo Cadenasa, jednak Hiszpan ostatecznie wybrał Ademar Leon, czyli klub z miasta, w którym mieszka.

źródło: azoty-pulawy.pl

 

 

REKLAMA

Dodaj komentarz