REKLAMA

Spore zmiany w Montpellier! Sego i Duarte podpisali umowy

Autor: Wojciech Staniec, 21-01-2019, 10:00

Spore zmiany w Montpellier! Podczas specjalnej konferencji prasowej władze klubu poinformowały o tym, jak w przyszłości będzie wyglądała drużyna obecnych zdobywców Ligi Mistrzów.

Podczas spotkania z prasą mówiono także o planach na przyszłość. Ogłoszono przedłużenie umowy z Valentinem Portem, Diego Simomenetem oraz Melvynem Richardssonem. Wszyscy podpisali kontrakty na dwa lata.

REKLAMA

Montpellier ogłosiło także podpisanie umów z dwoma zawodnikami, którzy w przeszłości grali w polskiej lidze - Marinem Sego (grał w Orlen Wiśle Płock i VIVE Kielce) oraz Gilberto Duarte (grał w Płocku). Obaj podpisali trzyletnie umowy.

Montpellier finalizuje już także rozmowy z obrotowym Aleixem Borgesem. Urodzony na Kubie, a obecnie grający dla Portugalii 27-latek obecnie występuje w FC Porto. W poprzednim sezonie był zawodnikiem FC Barcelony. Pojawiały się informacje, że do Montpellier trafi Kamil Syprzak, jednak podpisania umowy z obrotowym reprezentacji Polski nie ogłoszono.

Umowy podpisali także Francuzi - Hugo Descat oraz Lenne Yanis.

Michael Guigou otrzyma trzyletni kontrakt w roli trenera, który wejdzie w życie latem 2019 roku. Teraz skrzydłowy będzie musiał podjąć decyzję na temat swojej przyszłości.

Po sezonie klub opuszczą Vid Kavticnik, Mohamed Mamdouh oraz Arnaud Bingo, z którymi umowy nie zostaną przedłużone. Wiadomo też, że bramkarz Vincent Gerard przeniesie się do PSG.

Cały czas trwają rozmowy z Mathieu Grebille, Benjaminem Afgourem oraz Jean Loup Faustinem.

Z kole trener Patrice Canayer zaprzeczył jakoby miał zostać nowym szkoleniowcem THW Kiel lub FC Barcelony.

REKLAMA

Dodaj komentarz