REKLAMA

PGE VIVE Kielce w okrojonym składzie wróciło do zajęć (zdjęcia)

Autor: Wojciech Staniec, 07-01-2019, 23:00

Koniec przerwy świątecznej dla zawodników PGE VIVE. Kielczanie w poniedziałek w mocno okrojonym składzie rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy sezonu.

Podczas pierwszych zajęć trener Tałant Dujszebajew miał do dyspozycji zaledwie czterech zdrowych zawodników - Michała Jureckiego, Mariusza Jurkiewicza, Mateusza Jachlewskiego oraz Krzysztofa Lijewskiego. Indywidualnie trenował przechodzący rehabilitację po operacji stawu skokowego Marko Mamić.

REKLAMA

Co ważne dla kieleckich kibiców na pełnych obrotach ćwiczy już Michał Jurecki, który opuścił końcówkę roku z powodu kontuzji pachwiny. 

Kielczanie na początku będą głównie pracować nad wytrzymałością, ale nie zabraknie też zajęć z piłkami. Z każdym dniem powinna poprawiać się frekwencja na treningach. W następny poniedziałek do drużyny dołączą Uładzisłau Kulesz, Artsiom Karaliok oraz Blaż Janc, którzy przebywają na zgrupowaniu reprezentacji (ich drużyny nie zagrają na mundialu). Dopiero 16 stycznia do Kielc wrócą Bartłomiej Bis, Filip Ivić i Arkadiusz Moryto. Powroty pozostałych zawodników zależne są od tego jak ich drużyny zaprezentują się na turnieju w Danii i Niemczech.

Mistrzostwa świata rozpoczną się 10 i potrwają do 27 stycznia. PGE VIVE pierwszy mecz po przerwie rozegra 30 stycznia na w Zabrzu z NMC Górnikiem. Z kolei do walki w Lidze Mistrzów wrócą 9 lutego wyjazdowym meczem z IFK Kristianstad. 

Trening PGE VIVE Kielce (7 stycznia 2019)

Autor: Anna Benicewicz-Miazga

Archiwum galerii

REKLAMA

Dodaj komentarz

Tagi: Vive Kielce,