REKLAMA

Alex Dujshebaev na dłużej w PGE VIVE! Podpisano nowy kontrakt

Autor: Ewa Basak, 22-12-2018, 18:10

To bardzo dobra wiadomość dla kibiców mistrzów Polski! Jeden z najlepszych rozgrywających na świecie przedłużył kontrakt z kieleckim klubem. Alex Dujshebaev zostaje w PGE VIVE do 2022 roku! 

Od sezonu 2017/2018 roku w barwach PGE VIVE możemy oglądać Alex Dujshebaev, który wcześniej grał w macedońskim Vardarze Skopje. Reprezentant Hiszpanii od samego początku zachwyca na parkiecie, a obecny sezon należy całkowicie do niego. 

REKLAMA

Obecna umowa z kieleckim klubem obowiązywała do czerwca 2020 roku, ale została przedłużona do 2022 roku. Starszy z synów trenera PGE VIVE Tałanta Dujszebajewa zdecydował się zostać w PGE VIVE. 

-  Jestem niesamowicie szczęśliwy, Alex to teraz jeden z najlepszych zawodników świata - mówi Bertus Servaas, prezes klubu.

Jesienią Alex Dujshebaev imponował na europejskich boiskach. Trzy razy trafił do najlepszej siódemki kolejki Ligi Mistrzów. Został także wybrany graczem września w europejskich rozgrywkach. W tym sezonie w dziesięciu meczach Ligi Mistrzów zdobył 66 bramek, a na parkietach  PGNiG Superligi w dziesięciu spotkaniach zanotował 29 trafień.  

źródło: PGE VIVE Kielce

fot.: Krzysztof Betnerowicz

 

REKLAMA

Dodaj komentarz