Wiśniewski: Rozmawiamy z trenerem o wzmocnieniu na pozycji lewego rozgrywającego. Mamy konkretne nazwiska, ale póki co to tajemnica

Autor: Ewa Basak, 06-07-2018, 15:00

Niedawno poznaliśmy nowego trenera Orlen Wisły, jakim został Xavier Sabate. Wicemistrzowie Polski na zbliżający się sezon planują pozyskać jeszcze jednego zawodnika. Prezes klubu Adam Wiśniewski poinformował także , że od przyszłych rozgrywek na koszulkach "Nafciarzy" pojawi się nowy sponsor. 

Przypomnijmy, ż Niedawno poznaliśmy nowego trenera Orlen Wisły, jakim został Xavier Sabate. Wicemistrzowie Polski na zbliżający się sezon planuje pozyskać jeszcze jednego zawodnika. Prezes klubu Adam Wiśniewski poinformował także o nowym sponsorze, który ma znaleźć się na koszulkach "Nafciarzy" od przyszłych rozgrywek.  e grający od sezonu 2017/2018 Nemanja Obradović nie mógł wystąpić w kluczowej fazie rozgrywek z powodu kontuzji. Początkiem kwietnia przeszedł operację barku i teraz trwa rehabilitacja zawodnika. Pech nie opuszczał Orlen Wisły bo w maju Tomasz Gębala zerwał więzadła, co oznaczało operację i długi okres rehabilitacji. Być może reprezentant Polski wróci do drużyny w styczniu, ale jak na razie za wcześnie, żeby o tym mówić. - Nemanja do treningów wróci na początku września i powinien być gotowy w pełni do gry pod koniec września. Ale jest to kontuzja, której leczenia nie da się tak do końca przewidzieć, choć na razie wszystko układa się dobrze. W przypadku Tomka mówimy o więzadłach krzyżowych. Chcielibyśmy, żeby wrócił w styczniu i pomógł nam w drugiej części sezonu - wyjaśnia Adam Wiśniewski. 

REKLAMA

W związku z kontuzjami na pozycji lewego rozgrywającego Orlen Wisła szuka nowego zawodnika. Prezes klubu Adam Wiśniewski nie zdradził żadnych nazwisk, ponieważ jeszcze jest to tajemnica.

- Rozmawiamy z trenerem o wzmocnieniu tej pozycji. Mamy konkretne nazwiska, ale póki co to tajemnica. Niemniej trener podjął się pracy z zawodnikami, których ma obecnie do dyspozycji. Problemem są wspomniani dwaj kontuzjowani i tutaj szukamy wzmocnienia.

Kłopoty na tej pozycji skomentował także nowy trener wicemistrzów Polski. - Zdaję sobie sprawę z problemów, jakie mamy na lewej połówce. Na pewno będziemy przyglądali się zawodnikom dostępnym na rynku. Jeśli pojawi się taka propozycja weźmiemy ją pod uwagę. 

W nadchodzącym sezonie na koszulkach płocczan ma znaleźć się także nowy sponsor klubu. - Warunki są wstępnie zaakceptowane. Teraz umowa przechodzi weryfikację poszczególnych działów. Nie chcę mówić, ile to może potrwać, ale na nowy sezon będziemy mieli nowego sponsora, który pojawi się na koszulkach - dodaje prezes Orlen Wisły. 

źródło: sprwislaplock.pl

fot.: inf.prasowa

REKLAMA

Dodaj komentarz