REKLAMA

Spójnia podpisała porozumienie z Vistalem. Umowa ma przynieść korzyści klubom

Autor: Redakcja, 11-08-2017, 12:40

W czwartek Spójnia podpisała umowę z Vistalem Gdynia. Współpraca będzie dotyczyć przede wszystkim działań na polu marketingu i promocji meczów, które będą odbywać się w Gdyni.

Vistal jest mistrzem Polski w tegorocznej PGNiG Superlidze Kobiet, a Spójnia dzięki zwycięstwu w grupie A w pierwszoligowych rozgrywkach otrzymała licencję na grę w Superlidze mężczyzn w sezonie 2017/2018.

– Bardzo się cieszymy, że udało nam się nawiązać współpracę z Vistalem. Razem z prezesem Gutteterem doszliśmy do wniosku, że nie chcemy ze sobą konkurować, ale wbrew przeciwnie wzajemnie sobie pomóc i wspólnie wyjść do wszystkich fanów piłki ręcznej. Mistrz Polski PGNiG Kobiet to dla nas bardzo cenny partner w kontekście przyszłego rozwoju naszego klubu – skomentował Lech Ramczykowski prezes Spójni Gdynia.

Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem będzie prezentacja obu zespołów, którą będą mogli obejrzeć sympatycy klubów na żywo. Uroczyste przedstawienie drużyn przed przyszłymi rozgrywkami odbędzie 27 sierpnia o godzinie 12 na okręcie Muzeum ORP Błyskawica.

– Chcielibyśmy wspólnie zwiększyć frekwencję na naszych meczach. Dlatego planujemy organizować ligowe mecze tego samego dnia, niech to będzie święto piłki ręcznej w Gdyni. Oczywiście wszystko będzie uzależnione od terminarza oraz dostępności hali- mówi Marek Gutteter prezes klubu Vistal Gdynia.

Prezes klubu Vistalu podkreślał jak ważne jest wsparcie kibiców, dla których w tym sezonie dzięki umowie zaplanowanych jest wiele ciekawych ofert. -Mamy dla naszych kibiców niespodziankę, każda osoba, która zakupi bilet na mecz ligowy Spójni, będzie mogła tego samego dnia wejść za darmo na spotkanie Vistalu Gdynia. Fani, którzy zakupią karnet na cały sezon na mecze Mistrza Polski będą mogli wejść za darmo na spotkania ligowe i Pucharu Polski Spójni Gdynia. Karnetowicze Spójni Gdynia będą mogli wejść za darmo na mecze ligowe i Pucharu Polski Vistalu- dodaje Marek Gutteter.

źródło i fot.: spojniagdynia.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz