2017-08-03 07:58:00
Redakcja

Sparingi: Azoty lepsze od Piotrkowianina

Zupełnie odmieniony zespół Azotów pokonał we własnej hali Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 31:23, do przerwy prowadząc 14:12.

To był pierwszy mecz Azotów, które latem przeszły sporą rewolucję. Oprócz wielu nowych zawodników jest też zupełnie odmieniony sztab szkoleniowy z Danielem Waszkiewiczem na czele i Zbigniewem Markuszewskim jako jego asystentem.

Pojedynek ten do około 40. minuty był wyrównany, a później zarysowała się przewaga gospodarzy.

Azoty-Puławy – Piotrkowianin 31:23 (14:12)

Azoty-Puławy: Bogdanov, Dupjacanec, Wiejak – Kuchczyński 4, Skrabania 4, Prce 4, Masłowski 4, Seroka 4, Podsiadło 2, Łyżwa 2, Titow 2, Jurecki 2, Jarosiewicz 1, Kowalczyk 1, Kasprzak 1, Orzechowski, Panic, Grzelak, Gumiński.

Piotrkowianin: Procho, Pyrka, Schodowski – Mokowiejew 3, Nastaj 3, Kazimierczak 3, Swat 2, Góralski 2, Woynowski 2, Tórz 2, Rutkowski 2, Pożarek 2, Achruk 1, Surosz 1, Szczepański.

źródło: azoty-pulawy.pl