2016-12-12 19:32:00
Redakcja

Druga połowa zdecydowała. Chrobry lepszy od Górnika

Świetny początek drugiej połowy dał Chrobremu Głogów zwycięstwo 29:26 w meczu z NMC Górnikiem Zabrze. Po pierwszej połowie był remis 12:12.

Zarówno Chrobry, jak i Górnik zajmowały przed tym meczem czwarte miejsce. Głogowianie w grupie pomarańczowej, zabrzanie w granatowej.

W to spotkanie dobrze weszli zawodnicy z Zabrza, którzy prowadzili nawet trzema bramkami. Z czasem gospodarze odrobili straty i doprowadzili do remisu.

Głogowianie drugą połowę zaczęli od trzech szybko zdobytych bramek. Jak się okazało to był kluczowy moment tego meczu. Podopieczni Jarosława Cieślikowskiego już nie wypuścili prowadzenia z rąk.

To był ostatni pojedynek w PGNiG Superlidze w 2016 roku. Wznowienie rozgrywek nastąpi na początku lutego.

Chrobry Głogów - NMC Górnik Zabrze 29:26 (12:12)